Preskoči na vsebino

Answear Club

New Balance
4.4

Superge New Balance WS327GD siva barva, WS327GD

-15 %* s kodo: SUMMER
119,90 €
Barva: siva
Izberi velikost
SUMMER SALE!

*-15 % popusta s kodo: SUMMER ob nakupu v skupni vrednosti najmanj 89 €! Več popustov v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Superge New Balance WS327GD

Superge iz kolekcije New Balance, izdelane iz kombinacije tekstilnega materiala in semiš usnja. Model z mehkim, oblikovanim vložkom zagotavlja udobje.
- Utrjena kapica.
- Ojačan petni števec z mehkim oblazinjenjem ščiti peto pred odrgninami.
- Tekstilna notranjost je udobna za stopalo in olajša vzdrževanje čistih čevljev.
- Odstranljiv tekstilni podplat, ki ga je enostavno očistiti.
- Podplat iz gume je trpežen in odporen na poškodbe.
- Ploščate vezalke odpravljajo točke pritiska na stopalnem loku, kar zagotavlja dobro prileganje in udobje pri nošenju.
- Dolžina vložka je: 23 cm.
- Dimenzije so podane za velikost: 36.
Značilnosti izdelka
Zgornji del obutve
do gležnja
Zapenjanje in prilagajanje
vezalke
Vrsta podplata
raven
Kapica
utrjena
Podatki o izdelku
Koda izdelka
WS327GD
Barva
siva
Znamka
New Balance
ID izdelka
PPYH-OBD450_90X
Sestava
Zunanjost: Tekstilni material, Semiš usnje
Notranjost: Tekstilni material
Podplat: Sintetični material
Podobni izdelki
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 574 siva barva, WL574IPK
Superge New Balance 574
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge iz nubuka New Balance CT500 siva barva, CT500GC
Superge iz nubuka New Balance CT500
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 86,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 471 čevlji ženski semišasti sivi športni U4717CF
New Balance 471 čevlji ženski semišasti
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 370 siva barva, U370DC
Superge New Balance 370
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance M1906REE siva barva
Superge New Balance M1906REE
Trenutna cena:
129,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske sive U204L6KQ
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 1906 siva barva, U1906RCH
Superge New Balance 1906
Trenutna cena:
104,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 530 superge ženske sive U53022Q
New Balance 530 superge ženske
Trenutna cena:
107,90 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
Superge New Balance 574 siva barva, WL574YG2
Superge New Balance 574
129,90 €
-25%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance WL574EVG siva barva
Superge New Balance WL574EVG
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 1906 superge ženske sive U190629R
New Balance 1906 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 134,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 2002 superge ženske sive U200254T
New Balance 2002 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 134,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjene superge New Balance 550 siva barva, BBW550BI
Usnjene superge New Balance 550
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 143,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 86,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske sive U204L5AV
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 327 siva barva, WS327KAY
Superge New Balance 327
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 98,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance U2000 siva barva, U2000PCD
Superge New Balance U2000
Trenutna cena:
159,90 €
Redna cena: 229,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 169,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 1906 superge ženske sive U19063NQ
New Balance 1906 superge ženske
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 143,90 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske sive U204L1KP
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
Usnjene superge Crime London DISTRESSED PLATFORM siva barva, 29052PP8
Usnjene superge Crime London DISTRESSED PLATFORM
189,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge adidas VL COURT BOLD siva barva, IF9784
Superge adidas VL COURT BOLD
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 79,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
Superge iz semiša adidas Originals Gazelle Indoor ženske, siva barva, JS4145
Superge iz semiša adidas Originals Gazelle Indoor
129,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge Hoff CITY RETRO LIGHT GREY siva barva, 12602405
Superge Hoff CITY RETRO LIGHT GREY
Trenutna cena:
97,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge Bogner CTP25 ženske, siva barva, 22522505
Superge Bogner CTP25
Trenutna cena:
239,90 €
Redna cena: 399,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 399,90 €
Čevlji On Cloudzone ženske, siva barva, 3WF10073295
Čevlji On Cloudzone
159,90 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge iz semiša Puma CA Luxe Elevated ženske, siva barva, 401356
Superge iz semiša Puma CA Luxe Elevated
Trenutna cena:
60,99 €
Redna cena: 104,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 104,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Puma Speedcat OG superge ženske semišaste sive 398846
Puma Speedcat OG superge ženske semišaste
Trenutna cena:
98,90 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge Tommy Hilfiger TJW OUTDOOR RUNNER siva barva, EN0EN02926
Superge Tommy Hilfiger TJW OUTDOOR RUNNER
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 73,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 97 siva barva, BA6007PX807S1411
Superge Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 97
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Superge Puma Mostro siva barva, 403188
Superge Puma Mostro
129,90 €
Odkrij New Balance izdelke
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjene superge New Balance 550 siva barva, BBW550BI
Usnjene superge New Balance 550
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 143,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 86,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance M1906REE siva barva
Superge New Balance M1906REE
Trenutna cena:
129,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 2002 superge ženske sive U200254T
New Balance 2002 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 134,90 €
-25%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance WL574EVG siva barva
Superge New Balance WL574EVG
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 471 čevlji ženski semišasti sivi športni U4717CF
New Balance 471 čevlji ženski semišasti
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 530 superge ženske sive U53022Q
New Balance 530 superge ženske
Trenutna cena:
107,90 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 370 siva barva, U370DC
Superge New Balance 370
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske sive U204L1KP
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 1906 superge ženske sive U19063NQ
New Balance 1906 superge ženske
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 143,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance U2000 siva barva, U2000PCD
Superge New Balance U2000
Trenutna cena:
159,90 €
Redna cena: 229,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 169,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 574 siva barva, WL574IPK
Superge New Balance 574
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
Superge New Balance 574 siva barva, WL574YG2
Superge New Balance 574
129,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 327 siva barva, WS327KAY
Superge New Balance 327
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 98,99 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske sive U204L6KQ
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge iz nubuka New Balance CT500 siva barva, CT500GC
Superge iz nubuka New Balance CT500
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 86,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 1906 superge ženske sive U190629R
New Balance 1906 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 134,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
New Balance 530 superge ženske sive U5307VI
New Balance 530 superge ženske
129,90 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 1906 siva barva, U1906RCH
Superge New Balance 1906
Trenutna cena:
104,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske sive U204L5AV
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 204 superge ženske vijolične U204L6A6
New Balance 204 superge ženske
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-17%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 471 bež barva, U471AI
Superge New Balance 471
Trenutna cena:
60,99 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 73,99 €
-17%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 327 superge ženske bordo W3276YP
New Balance 327 superge ženske
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 107,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 370 superge ženske črne U37079V
New Balance 370 superge ženske
Trenutna cena:
105,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 327 bež barva, WS327JWC
Superge New Balance 327
Trenutna cena:
89,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 100,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
New Balance 204 ženske semišaste superge rjave U204LMMA
New Balance 204 ženske semišaste superge
139,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 1906 ženske, vijolična barva, U1906WFA
Superge New Balance 1906
Trenutna cena:
109,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
New Balance 471 superge ženske modra U4715EX
New Balance 471 superge ženske
Trenutna cena:
79,90 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 1906 roza barva, U1906RNF
Superge New Balance 1906
Trenutna cena:
149,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 169,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Superge New Balance 574 bež barva, WL574CGR
Superge New Balance 574
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
New Balance 9060 superge ženske
189,90 €