Preskoči na vsebino

Answear Club

adidas Performance

Športni modrček adidas Performance zelena barva

-50%EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
32,49 €
Redna cena: 64,99 € -50%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 € -50%
Barva: zelena
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Športni modrček adidas Performance

Športni nedrček iz kolekcije adidas Performance. Model s srednjo oporo, izdelan iz materiala s tehnologijo, ki odvaja vlago.
- Izdelek prihaja iz linije izdelkov Adidas End Plastic Waste, ki so izdelani iz recikliranih materialov.
- Sistem AEROREADY pomaga ohranjati kožo suho in omogoča udobno nošenje med treningom. Tkanina vpija vlago in jo prenaša v zunanjo plast, kjer hitro izhlapi. Zaradi te tehnologije ostanete ohlajeni in suhi med vsako telesno aktivnostjo.
- Pletenina iz katere je izdelan ta model je mehka, prožna in se dobro prilega telesu. Uporabljeno pletenje tipa interlock naredi material dvostranski tako, da se skozenj ne vidi niti v primeru svetle barve.
- Model s srednjo oporo, zasnovan za srednje intenzivne dejavnosti, kot so ples in kardio trening.
- Odstranljivi vstavki rahlo utrdijo, dodatno stabilizirajo in dvignejo prsi.
- Nenastavljive naramnice ne zdrsnejo z ramen, kar zagotavlja udobje med aktivnostjo.
- Fleksibilna, plast, ki ne povzroča pritiskov na spodnjem delu poveča oporo prsnega koša in omogoča pravilno prileganje telesu.
- Ploski šivi ščitijo kožo pred odrgninami in draženjem ter zagotavljajo visoko raven udobja med uporabo.
Podatki o izdelku
Koda izdelka
HC3712
Barva
zelena
Znamka
adidas Performance
Proizvajalec

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID izdelka
9BYY-BID0A0_07X
Sestava

Material 1: 89% Recikliran poliester, 11% Elastan
Material 2: 79% Poliester, 21% Elastan
Material 3: 82% Poliester, 18% Elastan
Tehnični podatki
Ojačitev košarice:
rahla ojačitev
Raven podpore:
srednja
Podobni izdelki
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerreact zelena barva
Športni modrček adidas Performance Powerreact
Trenutna cena:
25,50 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Luxe zelena barva
Športni modrček adidas Performance Luxe
Trenutna cena:
47,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerreact Hyperglam zelena barva, IS4499
Športni modrček adidas Performance Powerreact Hyperglam
Trenutna cena:
21,49 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Fusalp športni nedrček NIRAE zelen J1108
Fusalp športni nedrček NIRAE
Trenutna cena:
129,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Under Armour športni nedrček UA Crossback zelen 1361034
Under Armour športni nedrček UA Crossback
Trenutna cena:
27,99 €
Redna cena: 35,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hummel športni nedrček zelen 230085
Hummel športni nedrček
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 44,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Reebok Active Collective zelena barva, 100205554
Športni modrček Reebok Active Collective
Trenutna cena:
27,99 €
Redna cena: 45,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Dkny športni modrček
Dkny športni modrček
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Casall športni nedrček Sleek Strappy zelen 24181
Casall športni nedrček Sleek Strappy
Trenutna cena:
26,49 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 52,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Under Armour HG Authentics zelena barva
Športni modrček Under Armour HG Authentics
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Calvin Klein Performance zelena barva, LVGWS5K138
Športni modrček Calvin Klein Performance
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hummel športni nedrček hmlTIF SEAMLESS SPORTS TOP zelen 210490
Hummel športni nedrček hmlTIF SEAMLESS SPORTS TOP
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 30,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Casall športni nedrček Sublime zelen 25402
Casall športni nedrček Sublime
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 64,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček P.E Nation Fundamental zelena barva, 251C270
Športni modrček P.E Nation Fundamental
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
P.E Nation športni nedrček Dynamic zelena 261C053
P.E Nation športni nedrček Dynamic
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 66,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 46,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček EA7 Emporio Armani zelena barva, AF15721.7W000576
Športni modrček EA7 Emporio Armani
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 72,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Reebok Identity Training zelena barva, 100075676
Športni modrček Reebok Identity Training
Trenutna cena:
17,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Diesel CHELSEA-UTLT zelena barva, A19354.0PJBA
Športni modrček Diesel CHELSEA-UTLT
Trenutna cena:
40,49 €
Redna cena: 80,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 80,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Under Armour športni nedrček UA Crossback zelen 1361034
Under Armour športni nedrček UA Crossback
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 35,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
P.E Nation športni nedrček Swift zelena 261C010
P.E Nation športni nedrček Swift
Trenutna cena:
49,99 €
Redna cena: 66,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 52,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Puma športni nedrček z modalom zelen 907863
Puma športni nedrček z modalom
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 28,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Hummel zelena barva, 230131
Športni modrček Hummel
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 40,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,90 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
EA7 Emporio Armani športni nedrček zelen AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani športni nedrček
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Dkny zelena barva
Športni modrček Dkny
Trenutna cena:
16,90 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Reebok LUX Collection zelena barva, 100076177
Športni modrček Reebok LUX Collection
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 43,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Hummel Clea zelena barva
Športni modrček Hummel Clea
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček za jogo Casall Scallop roza barva, 24214
Modrček za jogo Casall Scallop
Trenutna cena:
32,49 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
-13%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Dkny zelena barva
Športni modrček Dkny
Trenutna cena:
12,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 14,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček Casall Crossback zelena barva
Športni modrček Casall Crossback
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 56,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Under Armour športni nedrček Infinity zelen 1384112
Under Armour športni nedrček Infinity
Trenutna cena:
33,49 €
Redna cena: 66,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,99 €
Odkrij adidas Performance izdelke
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Luxe zelena barva
Športni modrček adidas Performance Luxe
Trenutna cena:
47,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerreact Hyperglam zelena barva, IS4499
Športni modrček adidas Performance Powerreact Hyperglam
Trenutna cena:
21,49 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerreact zelena barva
Športni modrček adidas Performance Powerreact
Trenutna cena:
25,50 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Tlrd Impact Luxe
Športni modrček adidas Performance Tlrd Impact Luxe
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 71,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 71,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Aeroreact IU1722
Športni modrček adidas Performance Aeroreact
Trenutna cena:
22,50 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerimpact črna barva
Športni modrček adidas Performance Powerimpact
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
adidas Performance športni nedrček Optime rjav KD6683
adidas Performance športni nedrček Optime
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 47,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance vijolična barva
Športni modrček adidas Performance
Trenutna cena:
33,49 €
Redna cena: 66,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček za jogo adidas Performance Yoga Essentials črna barva
Modrček za jogo adidas Performance Yoga Essentials
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Optime črna barva, KB4383
Športni modrček adidas Performance Optime
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
adidas Performance športni nedrček ADIZERO črn JD9214
adidas Performance športni nedrček ADIZERO
71,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Adizero Essentials črna barva, IT6708
Športni modrček adidas Performance Adizero Essentials
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 34,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček za jogo adidas Performance All Me črna barva, IQ3376
Modrček za jogo adidas Performance All Me
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 49,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerreact rumena barva, IT6646
Športni modrček adidas Performance Powerreact
Trenutna cena:
21,49 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance črna barva
Športni modrček adidas Performance
Trenutna cena:
29,95 €
Redna cena: 59,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Marimekko oranžna barva
Športni modrček adidas Performance Marimekko
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance rjava barva
Športni modrček adidas Performance
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Aeroreact črna barva
Športni modrček adidas Performance Aeroreact
Trenutna cena:
19,95 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-39%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance x FARM Rio
Športni modrček adidas Performance x FARM Rio
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 57,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 57,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance mornarsko modra barva
Športni modrček adidas Performance
Trenutna cena:
27,49 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerimpact roza barva
Športni modrček adidas Performance Powerimpact
Trenutna cena:
24,95 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
adidas Performance športni nedrček PrimeliftReact bel JE3771
adidas Performance športni nedrček PrimeliftReact
30,99 €
-35%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
adidas Performance All me bež JL5481
adidas Performance All me
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance siva barva, KC5821
Športni modrček adidas Performance
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 56,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance TLRD Impact Luxe črna barva
Športni modrček adidas Performance TLRD Impact Luxe
Trenutna cena:
47,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček za jogo adidas Performance Coreflow oranžna barva
Modrček za jogo adidas Performance Coreflow
Trenutna cena:
27,49 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Powerreact rdeča barva
Športni modrček adidas Performance Powerreact
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Aeroknit vijolična barva
Športni modrček adidas Performance
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športni modrček adidas Performance Aeroimpact Luxe oranžna barva
Športni modrček adidas Performance Aeroimpact Luxe
Trenutna cena:
27,49 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €