Preskoči na vsebino

Answear Club

PAIKKA Ovratnica za psa XS 1031023

-10 %* s kodo: WARM
35,90 €
Barva: rjava
PAIKKA povodec za psa S 1031029
PAIKKA ovratnica za psa XS 1031023
PAIKKA ovratnica za psa S 1031024
PAIKKA ovratnica za psa L 1031025
PAIKKA ovratnica za psa XL 1031026
PAIKKA povodec za psa L 1031018
PAIKKA povodec za psa L 1031028
WARM APP

*-10 % popusta s kodo: WARM ob nakupu v skupni vrednosti najmanj 89 €!

WARM APP
Preveri

Trpežna in lahka pasja ovratnica PAIKKA

Pasja ovratnica PAIKKA je eleganten in funkcionalen dodatek, ki združuje plemenit videz z vzdržljivostjo in udobjem nošenja. Izdelana je iz materiala Lignify® in predstavlja alternativo tradicionalnim rešitvam ter zagotavlja udobje vašega ljubljenčka. Ta model z brezčasnim skandinavskim dizajnom je primeren za lastnike, ki cenijo estetiko in trajnostne rešitve.

Pasja ovratnica PAIKKA Lignify® – ključne lastnosti

  • Material Lignify® – rastlinska alternativa usnju, ki zagotavlja plemenit videz in mehkobo
  • Visoka trpežnost – odpornost na vsakodnevno obrabo, kar prispeva k dolgi in brezskrbni uporabi
  • Lahka in prožna zasnova – omogoča popolno svobodo gibanja in udobje med nošenjem med aktivnostmi
  • Enostavno vzdrževanje – ohranja brezhiben videz in lastnosti tudi po večkratnem čiščenju
  • Naravna UV-zaščita – ščiti kožo in dlako vašega ljubljenčka, zlasti v sončnih dneh
Podatki o izdelku
Koda izdelka
1031023
Barva proizvajalca
Brown
Barva
rjava
Znamka
PAIKKA
Sestava
Tworzywo sztuczne, poliester
Podobni izdelki
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Ovratnica za psa S 1031019
PAIKKA
Ovratnica za psa S
40,99 €
PAIKKA Pulover za psa 50 cm 1041137
PAIKKA
Pulover za psa 50 cm
56,99 €
PAIKKA Jopica za psa 40 cm 1041123
PAIKKA
Jopica za psa 40 cm
66,99 €
PAIKKA Pulover za psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Pulover za psa 40 cm
49,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
-20 %* s kodo: WARM
Barbour Pasja ovratnica Barbour
Barbour
Pasja ovratnica Barbour
44,99 €
-10 %* s kodo: WARM
La Mania Usnjena pasja ovratnica La Mania Selvo S/27 - 33 cm rjava barva
La Mania
Usnjena pasja ovratnica La Mania Selvo S/27 - 33 cm
76,90 €
-10 %* s kodo: WARM
La Mania Usnjena pasja ovratnica La Mania Selvo S/36 - 42 cm rjava barva
La Mania
Usnjena pasja ovratnica La Mania Selvo S/36 - 42 cm
76,99 €
Medicine Pulover za hišne ljubljenčke rjav
Medicine
Pulover za hišne ljubljenčke
20,90 €
Barbour Plašč za psa DCO0101
Barbour
Plašč za psa
80,99 €
-20 %* s kodo: WARM
Barbour Povodec za psa Barbour
Barbour
Povodec za psa Barbour
44,99 €
-10 %* s kodo: WARM
La Mania Usnjen pasji povodec La Mania Selvo 160 x 2 cm rjava barva
La Mania
Usnjen pasji povodec La Mania Selvo 160 x 2 cm
99,90 €
adidas Originals Ovratnica za hišnega ljubljenčka KY8799
adidas Originals
Ovratnica za hišnega ljubljenčka
56,99 €
-10 %* s kodo: WARM
Carhartt WIP Povodec za psa
Carhartt WIP
Povodec za psa
47,99 €
Carhartt WIP Jakna za psa
Carhartt WIP
Jakna za psa
66,90 €
-20 %* s kodo: WARM
La Mania Etui za vrečke La Mania Selvo 8 x 3 x 3 cm rjava barva
La Mania
Etui za vrečke La Mania Selvo 8 x 3 x 3 cm
56,90 €
-10 %* s kodo: WARM
Bebobi Torba 47 x 3 x 32 cm TMAC.OFF
Bebobi
Torba 47 x 3 x 32 cm
59,90 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo: WARM
Barbour  DCO0012TN51
Barbour
Barbour
Trenutna cena:
60,99 €
Redna cena: 87,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 87,99 €
-20 %* s kodo: WARM
HAY Ovratnica za psa M/L
HAY
Ovratnica za psa M/L
30,90 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Povodec za hišnega ljubljenčka S 1031017
PAIKKA
Povodec za hišnega ljubljenčka S
71,99 €
-13%
EXTRA -5 %* s kodo: WARM
HAY Povodec za psa HAY 2,5 x 160 cm
HAY
Povodec za psa HAY 2,5 x 160 cm
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 28,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,99 €
PAIKKA Pulover za psa 40 cm 1044051
PAIKKA
Pulover za psa 40 cm
49,99 €
-20 %* s kodo: WARM
Barbour Plašč za psa DCO0004
Barbour
Plašč za psa
66,99 €
Barbour Oprsnica za psa Barbour
Barbour
Oprsnica za psa Barbour
44,99 €
-10 %* s kodo: WARM
HAY Pasja ovratnica HAY S/M 2 x 25-45 cm
HAY
Pasja ovratnica HAY S/M 2 x 25-45 cm
25,99 €
Medicine Pulover za hišne ljubljenčke črn
Medicine
Pulover za hišne ljubljenčke
20,90 €
HAY Rutica za psa HAY 55 x 55 cm oranžna barva
HAY
Rutica za psa HAY 55 x 55 cm
13,90 €
PAIKKA Jakna za psa 40 cm 1040111
PAIKKA
Jakna za psa 40 cm
107,99 €
HAY Ruta za hišnega ljubljenčka 55 x 55 cm AD858-D281-AB27
HAY
Ruta za hišnega ljubljenčka 55 x 55 cm
13,99 €
Odkrij PAIKKA izdelke
PAIKKA Jopica za psa 50 cm 1041125
PAIKKA
Jopica za psa 50 cm
66,99 €
PAIKKA Pulover za psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Pulover za psa 40 cm
49,99 €
-20 %* s kodo: WARM
PAIKKA Ovratnica za psa XL 1031022
PAIKKA
Ovratnica za psa XL
59,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
PAIKKA Pulover za psa 50 cm 1041137
PAIKKA
Pulover za psa 50 cm
56,99 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm 1091004
PAIKKA
Torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm
32,99 €
EXTRA -5 %* s kodo: WARM
PAIKKA Plašč za psa 45 x 40 x 2,1 cm 1045178
PAIKKA
Plašč za psa 45 x 40 x 2,1 cm
Trenutna cena:
86,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 91,99 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Povodec za psa 1,5 x 300 cm 1039044
PAIKKA
Povodec za psa 1,5 x 300 cm
40,99 €
PAIKKA Plašč za psa 40 cm 1041073
PAIKKA
Plašč za psa 40 cm
87,99 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Dežni plašč za hišnega ljubljenčka 10310311
PAIKKA
Dežni plašč za hišnega ljubljenčka
107,99 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo: WARM
PAIKKA Dežni plašč za psa 48 x 38 x 0,9 cm 1044018
PAIKKA
Dežni plašč za psa 48 x 38 x 0,9 cm
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 87,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 87,90 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Povodec za psa L 1031018
PAIKKA
Povodec za psa L
80,99 €
-20 %* s kodo: WARM
PAIKKA Ovratnica za psa S 1031012
PAIKKA
Ovratnica za psa S
40,99 €
PAIKKA Ovratnica za psa 1,5 x 23-30 cm 1039033
PAIKKA
Ovratnica za psa 1,5 x 23-30 cm
16,99 €
PAIKKA Pulover za psa 50 cm 1042105
PAIKKA
Pulover za psa 50 cm
56,99 €
PAIKKA Jakna za psa 60 cm 1040115
PAIKKA
Jakna za psa 60 cm
109,90 €
PAIKKA Plašč za psa 30 cm 1041071
PAIKKA
Plašč za psa 30 cm
80,99 €
PAIKKA Plašč za psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Plašč za psa 50 cm
90,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1044049
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
-21%
EXTRA -5 %* s kodo: WARM
PAIKKA Pasna torbica za priboljške za psa 22 x 19 x 1 cm 1099005
PAIKKA
Pasna torbica za priboljške za psa 22 x 19 x 1 cm
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo: WARM
PAIKKA Pulover za psa 45 x 20 x 1,9 cm 1042103
PAIKKA
Pulover za psa 45 x 20 x 1,9 cm
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
PAIKKA Ležišče za psa 100 x 70 cm 1021025
PAIKKA
Ležišče za psa 100 x 70 cm
159,90 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Povodec za psa 2,5 x 300 cm 1039045
PAIKKA
Povodec za psa 2,5 x 300 cm
49,99 €
PAIKKA Igrača za psa 30 x 10 x 22 cm 1051011
PAIKKA
Igrača za psa 30 x 10 x 22 cm
32,99 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Povodec za psa L 1031030
PAIKKA
Povodec za psa L
80,99 €
PAIKKA 34 x 18 x 1,4 cm 1042101
PAIKKA
34 x 18 x 1,4 cm
44,90 €
-20 %* s kodo: WARM
PAIKKA Ortopedsko ležišče za hišnega ljubljenčka PAIKKA 90 x 70 x 24 cm siva barva, 1028012
PAIKKA
Ortopedsko ležišče za hišnega ljubljenčka PAIKKA 90 x 70 x 24 cm
129,90 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Ležišče za hišnega ljubljenčka 80 x 60 cm 1021014
PAIKKA
Ležišče za hišnega ljubljenčka 80 x 60 cm
87,99 €
-10 %* s kodo: WARM
PAIKKA Ležišče za hišnega ljubljenčka 100 x 70 cm 1025008
PAIKKA
Ležišče za hišnega ljubljenčka 100 x 70 cm
107,99 €
PAIKKA Pasna torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm črna barva, 1090014
PAIKKA
Pasna torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm
32,99 €