Preskoči na vsebino

Answear Club

PAIKKA Povodec za psa L 1031018

-15 %* s kodo: BDAY
80,99 €
Barva: bež
PAIKKA povodec za psa S 1031029
PAIKKA povodec za psa L 1031030
PAIKKA ovratnica za psa XS 1031023
PAIKKA ovratnica za psa S 1031024
PAIKKA ovratnica za psa L 1031025
PAIKKA povodec za psa L 1031018
PAIKKA povodec za psa L 1031028
15 YEARS OF ANSWEAR

*15 % popusta s kodo: BDAY ob nakupu v skupni vrednosti najmanj 90 €!

15 YEARS OF ANSWEAR
Preveri

Vsestranski pasji povodec PAIKKA Lignify MultiLeash – združitev stila in funkcionalnosti

PAIKKA Lignify MultiLeash je vsestranski pasji povodec, ki zadovoljuje potrebe aktivnih lastnikov. Ta model, zasnovan z mislijo na združitev praktičnosti in estetike, odlikujejo pametna funkcionalnost in sodoben skandinavski dizajn. Izdelan je iz LIGNIFY, rastlinskega usnja iz recikliranih materialov, ki mu daje eleganten videz, hkrati pa zagotavlja trpežnost in udobje pri uporabi.

Kaj odlikuje povodec PAIKKA Lignify MultiLeash?

  • Vsestranska funkcionalnost omogoča prilagoditev povodca različnim načinom vodenja psa
  • Izdelava iz materiala LIGNIFY, recikliranega rastlinskega usnja, zagotavlja trpežnost in estetski videz
  • Dolžina 300 cm omogoča psu svobodo gibanja, hkrati pa skrbniku olajša nadzor
  • Sodoben skandinavski dizajn dodaja eleganco ter poudarja stil lastnika in psa
  • Širina 2,5 cm omogoča udoben oprijem in zanesljivo vodenje psa
Podatki o izdelku
Koda izdelka
1031018
Barva proizvajalca
Taupe
Barva
bež
Znamka
PAIKKA
Material
Glavni material:
100% Imitacija usnja
Dodaten material:
100% Poliester
Mere
Dimenzije:
300 x 2,5 cm
Podobni izdelki
PAIKKA Plašč za psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Plašč za psa 50 cm
90,99 €
PAIKKA Plašč za psa 60 cm 1041077
PAIKKA
Plašč za psa 60 cm
92,99 €
-20%
PAIKKA 48 x 38 x 0,9 cm 1041040
PAIKKA
48 x 38 x 0,9 cm
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 87,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 87,90 €
-30 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ovratnica za psa S 1031012
PAIKKA
Ovratnica za psa S
40,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Za psa 40 x 110 cm 1071011
PAIKKA
Za psa 40 x 110 cm
40,99 €
-11%
Extra -10%* s kodo: BDAY
OYOY Pasja ovratnica OYOY Perry Dog Collar XL
OYOY
Pasja ovratnica OYOY Perry Dog Collar XL
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,49 €
-11%
Extra -10%* s kodo: BDAY
OYOY Pasja ovratnica OYOY Perry Dog Collar L
OYOY
Pasja ovratnica OYOY Perry Dog Collar L
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,49 €
-15 %* s kodo: BDAY
Bebobi Torba 47 x 3 x 32 cm TMAB.OFF
Bebobi
Torba 47 x 3 x 32 cm
59,90 €
-33%
Extra -10%* s kodo: BDAY
Medicine Jakna za kužka Medicine
Medicine
Jakna za kužka Medicine
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 26,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
-30 %* s kodo: BDAY
Barbour Plašč za psa DCO0091
Barbour
Plašč za psa
80,99 €
Barbour Plašč za psa DCO0010
Barbour
Plašč za psa
85,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
HAY Povodec za psa S/M
HAY
Povodec za psa S/M
28,90 €
-45%
Extra -10%* s kodo: BDAY
Medicine Jakna za kužka Medicine
Medicine
Jakna za kužka Medicine
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-45%
Extra -10%* s kodo: BDAY
Medicine Jakna za kužka Medicine
Medicine
Jakna za kužka Medicine
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-11%
Extra -10%* s kodo: BDAY
OYOY Pasja ovratnica OYOY Perry Dog Collar L
OYOY
Pasja ovratnica OYOY Perry Dog Collar L
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,49 €
adidas Originals Za hišnega ljubljenčka Pet Cali KY8729
adidas Originals
Za hišnega ljubljenčka Pet Cali
34,90 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
Barbour Plašč za pse Barbour x Farm Rio
Barbour
Plašč za pse Barbour x Farm Rio
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
PAIKKA 45 x 40 x 2,1 cm 1042123
PAIKKA
45 x 40 x 2,1 cm
Trenutna cena:
86,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 91,99 €
Carhartt WIP Pasja ovratnica Carhartt WIP M črna barva
Carhartt WIP
Pasja ovratnica Carhartt WIP M
28,99 €
HAY Ruta za hišnega ljubljenčka 55 x 55 cm AD858-D281-AB27
HAY
Ruta za hišnega ljubljenčka 55 x 55 cm
13,99 €
-15 %* s kodo: BDAY
La Mania Usnjena pasja ovratnica La Mania Selvo S/27 - 33 cm rjava barva
La Mania
Usnjena pasja ovratnica La Mania Selvo S/27 - 33 cm
76,90 €
-40%
Extra -10%* s kodo: BDAY
Medicine Jakna za kužka Medicine
Medicine
Jakna za kužka Medicine
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 29,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 29,90 €
-15 %* s kodo: BDAY
Carhartt WIP Povodec za psa
Carhartt WIP
Povodec za psa
47,99 €
-11%
Extra -10%* s kodo: BDAY
OYOY Pasja ovratnica OYOY Perry Extra Large
OYOY
Pasja ovratnica OYOY Perry Extra Large
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,49 €
-30 %* s kodo: BDAY
Calma House Povodec za psa Calma House Hamza
Calma House
Povodec za psa Calma House Hamza
52,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ovratnica za psa S 1031019
PAIKKA
Ovratnica za psa S
40,99 €
-56%
Medicine Pulover za hišnega ljubljenčka Medicine
Medicine
Pulover za hišnega ljubljenčka Medicine
Trenutna cena:
9,90 €
Redna cena: 22,90 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 22,90 €
-45%
Extra -10%* s kodo: BDAY
Medicine Jakna za kužka Medicine
Medicine
Jakna za kužka Medicine
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
Bebobi Ovratnica za psa OKAM32C
Bebobi
Ovratnica za psa
21,99 €
Villeroy & Boch 49 x 143 cm
Villeroy & Boch
49 x 143 cm
54,90 €
Odkrij PAIKKA izdelke
-22%
Extra -10%* s kodo: BDAY
PAIKKA 41 x 26 x 0,9 cm 1041037
PAIKKA
41 x 26 x 0,9 cm
Trenutna cena:
62,99 €
Redna cena: 80,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 80,90 €
-30 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ovratnica za psa XS 1031011
PAIKKA
Ovratnica za psa XS
35,99 €
PAIKKA Plašč za psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Plašč za psa 50 cm
90,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Za psa 40 x 110 cm 1071011
PAIKKA
Za psa 40 x 110 cm
40,99 €
PAIKKA Plašč za psa 60 cm 1041077
PAIKKA
Plašč za psa 60 cm
92,99 €
PAIKKA Povodec za hišnega ljubljenčka 1,5 x 180 cm 1039030
PAIKKA
Povodec za hišnega ljubljenčka 1,5 x 180 cm
28,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1044049
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
PAIKKA Pulover za psa 20 cm 1044047
PAIKKA
Pulover za psa 20 cm
40,99 €
-30 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ovratnica za psa XL 1031022
PAIKKA
Ovratnica za psa XL
59,99 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
PAIKKA 45 x 40 x 2,1 cm 1045181
PAIKKA
45 x 40 x 2,1 cm
Trenutna cena:
93,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 100,99 €
-15 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Pasna torbica za priboljške za hišnega ljubljenčka 1092015
PAIKKA
Pasna torbica za priboljške za hišnega ljubljenčka
71,99 €
-31%
Extra -10%* s kodo: BDAY
PAIKKA 45 x 20 x 1,9 cm 1042103
PAIKKA
45 x 20 x 1,9 cm
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
PAIKKA Pasna torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm črna barva, 1090014
PAIKKA
Pasna torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm
32,99 €
PAIKKA Dežni plašč za hišnega ljubljenčka 10310311
PAIKKA
Dežni plašč za hišnega ljubljenčka
107,99 €
PAIKKA Ovratnica za psa 1,5 x 23-30 cm 1039033
PAIKKA
Ovratnica za psa 1,5 x 23-30 cm
16,99 €
PAIKKA Povodec za psa 2,5 x 300 cm 1039045
PAIKKA
Povodec za psa 2,5 x 300 cm
49,99 €
PAIKKA Pulover za psa 20 cm 1042099
PAIKKA
Pulover za psa 20 cm
40,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ovratnica za psa XS 1031023
PAIKKA
Ovratnica za psa XS
35,90 €
-21%
Extra -10%* s kodo: BDAY
PAIKKA 22 x 19 x 1 cm 1099005
PAIKKA
22 x 19 x 1 cm
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-30 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ortopedsko ležišče za hišnega ljubljenčka PAIKKA 75 x 60 x 22 cm roza barva, 1022008
PAIKKA
Ortopedsko ležišče za hišnega ljubljenčka PAIKKA 75 x 60 x 22 cm
102,99 €
PAIKKA Povodec za psa 2 x 180 cm 1039031
PAIKKA
Povodec za psa 2 x 180 cm
40,99 €
PAIKKA Ležišče za hišnega ljubljenčka 100 x 70 cm 1028019
PAIKKA
Ležišče za hišnega ljubljenčka 100 x 70 cm
107,99 €
-30 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Ležišče za psa 80 x 60 cm 1021027
PAIKKA
Ležišče za psa 80 x 60 cm
119,90 €
PAIKKA Ležišče za psa 140 x 120 cm 1022015
PAIKKA
Ležišče za psa 140 x 120 cm
199,90 €
PAIKKA Ležišče za hišnega ljubljenčka 80 x 60 cm 1028018
PAIKKA
Ležišče za hišnega ljubljenčka 80 x 60 cm
87,99 €
PAIKKA Ležišče za hišnega ljubljenčka 60 x 45 cm 1021013
PAIKKA
Ležišče za hišnega ljubljenčka 60 x 45 cm
76,99 €
PAIKKA Ležišče za psa 100 x 70 cm 1022014
PAIKKA
Ležišče za psa 100 x 70 cm
159,90 €
-15 %* s kodo: BDAY
PAIKKA Torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm 1091004
PAIKKA
Torbica za pasje priboljške PAIKKA Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm
32,99 €
PAIKKA Ležišče za hišnega ljubljenčka 120 x 80 cm 1028020
PAIKKA
Ležišče za hišnega ljubljenčka 120 x 80 cm
139,90 €