Preskoči na vsebino

Answear Club

Rip Curl
5.0

Japonke Rip Curlženske, črna barva, 173WOT

-15%EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 18,99 € -15%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,99 € -15%
Barva: črna
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Japonke Rip Curl

Japonke iz kolekcije Rip Curl. Model je izdelan iz sintetičnega materiala. Model z mehkim, oblikovanim vložkom zagotavlja udobje.
- B Corporation je certifikat, ki se podeljuje podjetjem, ki izpolnjujejo najvišje standarde preverjene družbene in okoljske uspešnosti ter javne preglednosti za uravnoteženje dobička z namenom.
- Izdelek s certifikatom BLOOM, ki vsebuje materiale, pridobljene iz alg, ki so v naravnem okolju odgovorne za odvajanje onesnaževal iz vode in zraka.
- Izjemno prilagodljiv podplat za visoko udobje.
- Podplat iz pene zagotavlja mehkejši občutek z dodatnim blaženjem.
Značilnosti izdelka
Podplat
nedrseč
Vrsta podplata
raven
Podatki o izdelku
Koda izdelka
173WOT
Barva
črna
Znamka
Rip Curl
ID izdelka
PPYA-KLD0Z0_99X
Sestava
Zunanjost: Sintetični material
Notranjost: Sintetični material
Podplat: Sintetični material
Podobni izdelki
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl japonke ženske SANDY BLOOM črne 17DWOT
Rip Curl japonke ženske SANDY BLOOM
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 47,99 €
-13%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl japonke ženske MIXED BLOOM črne 186WOT
Rip Curl japonke ženske MIXED BLOOM
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 21,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
Reef japonke ženske Water Willow Marina črne CJ8641
Reef japonke ženske Water Willow Marina
47,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Ipanema Anat Lolita žensko,
Japonke Ipanema Anat Lolita
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 25,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Ipanema japonke ženske KIREI CHIC F črne 83673-BN982
Ipanema japonke ženske KIREI CHIC F
Trenutna cena:
16,99 €
Redna cena: 21,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,99 €
-23%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Karl Lagerfeld japonke ženske Jelly Heel črne KL83006
Karl Lagerfeld japonke ženske Jelly Heel
Trenutna cena:
78,99 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 102,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Vagabond Shoemakers japonke ženske usnjene ZAIDA črne 6109-101-20
Vagabond Shoemakers japonke ženske usnjene ZAIDA
84,90 €
Reef japonke ženske Seaside črne CJ9439
Reef japonke ženske Seaside
30,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Ipanema japonke ženske ANIMAL PRINT črne 83846-BP655
Ipanema japonke ženske ANIMAL PRINT
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 23,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 23,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Teva ženske japonke Voya Zillesa črne 1117032
Teva ženske japonke Voya Zillesa
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 49,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,99 €
Havaianas ženske japonke LUNA PUFFED UP črne 4150264.0090
Havaianas ženske japonke LUNA PUFFED UP
39,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Melissa MELISSA HARMONIC PETALS AD črna barva, M 37818 BS544
Japonke Melissa MELISSA HARMONIC PETALS AD
Trenutna cena:
50,90 €
Redna cena: 56,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 56,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Vagabond Shoemakers japonke otroške usnjene DANYA črne 6104-001-92
Vagabond Shoemakers japonke otroške usnjene DANYA
99,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjene japonke Birkenstock Gizeh Big Buckle ženske, črna barva, 1023334
Usnjene japonke Birkenstock Gizeh Big Buckle
Trenutna cena:
134,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjene japonke Naked Wolfe Grenada črna barva, Grenada Black Leather/Silver Studs
Usnjene japonke Naked Wolfe Grenada
Trenutna cena:
159,90 €
Redna cena: 179,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 179,90 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Tory Burch japonke ženske usnjene Miller Wedge črne 159829-006
Tory Burch japonke ženske usnjene Miller Wedge
319,90 €
-26%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjene japonke Lauren Ralph Lauren Raquel ženske, črna barva, 802953931001
Usnjene japonke Lauren Ralph Lauren Raquel
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 89,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 89,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Birkenstock usnjene japonke Gizeh Droplet Buckle črna barva, 1031869
Birkenstock usnjene japonke Gizeh Droplet Buckle
Trenutna cena:
169,90 €
Redna cena: 199,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 179,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Ipanema japonke ženske FESTA FEM črne 83772-BP089
Ipanema japonke ženske FESTA FEM
30,99 €
-21%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Versace Jeans Couture japonke ženske črne 80VA3SQ7 ZSS81 899
Versace Jeans Couture japonke ženske
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 59,99 €
-15%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Helly Hansen ženski, črna barva
Japonke Helly Hansen
Trenutna cena:
26,90 €
Redna cena: 41,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Melissa japonke ženske M LOVER THONG PLATFORM AD črne M37914
Melissa japonke ženske M LOVER THONG PLATFORM AD
Trenutna cena:
75,99 €
Redna cena: 87,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 78,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
MICHAEL Michael Kors japonke ženske usnjene Janie Thong Sandal črne 40S6JNFS1L.001
MICHAEL Michael Kors japonke ženske usnjene Janie Thong Sandal
Trenutna cena:
98,99 €
Redna cena: 124,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 107,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Ipanema ženske japonke CLASSICA HAP črne 83826-BN895
Ipanema ženske japonke CLASSICA HAP
13,99 €
-13%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Ipanema japonke ženske LEME FEM črne 83857-BP282
Ipanema japonke ženske LEME FEM
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 28,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Calvin Klein japonke ženske ONE PIECE EVA FLIP FLOP THONG črne HW0HW02957
Calvin Klein japonke ženske ONE PIECE EVA FLIP FLOP THONG
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 49,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 38,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger japonke ženske TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL črne FW0FW09194
Tommy Hilfiger japonke ženske TH LTR FOOTBED SUMMER SANDAL
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Usnjene japonke Birkenstock Gizeh ženske, črna barva, 1021469
Usnjene japonke Birkenstock Gizeh
159,90 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Ipanema KIREI CHIC F ženske, črna barva, 83673-BB740
Japonke Ipanema KIREI CHIC F
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 23,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 23,90 €
Odkrij Rip Curl izdelke
-13%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl japonke ženske MIXED BLOOM črne 186WOT
Rip Curl japonke ženske MIXED BLOOM
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 21,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl japonke ženske SANDY BLOOM črne 17DWOT
Rip Curl japonke ženske SANDY BLOOM
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 47,99 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl japonke ženske MIXED BLOOM modre 186WOT
Rip Curl japonke ženske MIXED BLOOM
Trenutna cena:
17,99 €
Redna cena: 21,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl japonke ženske ESSENTIAL BLOOM roza 182WOT
Rip Curl japonke ženske ESSENTIAL BLOOM
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 16,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Rip Curl ženske, oranžna barva, 17SWOT
Japonke Rip Curl
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 16,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Rip Curl ženske, 17SWOT
Japonke Rip Curl
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 16,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Japonke Rip Curl ženske, mornarsko modra barva, 17EWOT
Japonke Rip Curl
Trenutna cena:
27,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Sandali Rip Curl ženski, črna barva, 177WOT
Sandali Rip Curl
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Sandali Rip Curl ženski, oranžna barva, 17LWOT
Sandali Rip Curl
Trenutna cena:
31,90 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Natikači Rip Curl ženski, črna barva, 002UOT
Natikači Rip Curl
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Sandali Rip Curl ženski, vijolična barva, 177WOT
Sandali Rip Curl
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €