Preskoči na vsebino

Answear Club

Answear.LAB
4.6

Bluza in krilo Answear.LAB ženska, rjava barva

-37%EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 71,99 € -37%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 71,99 € -37%
Barva: rjava
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Bluza in krilo Answear.LAB

Top in krilo iz kolekcije Answear. LAB. Model izdelan iz tanke, neelastične tkanine. Model iz izjemno udobne in zračne tkanine je idealen za toplejše letne čase.
- Raven zgornji in nabran spodnji del.
- Klasičen okrogel izrez.
- Zadaj zapenjanje na gumb.
- Podložen model.
- Elastičen trak v pasu preprečuje drsenje med gibanjem.
- Dva drsna stranska žepa.
- Širina v pasu: 34 cm.
- Dolžina krila: 87 cm.
- Dolžina: 48 cm.
- Širina pod pazduhami: 46 cm.
- Dimenzije so podane za velikost: S.
Podatki o izdelku
Koda izdelka
AS992501.hak
Barva proizvajalca
DARK CHOCOLATE
Barva
rjava
Znamka
Answear.LAB
Proizvajalec

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID izdelka
BPY2-DKD017_89X
Sestava
90 % Rajon, 10 % Svila
Mere
Manekenka je visoka 175 cm in nosi S
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.
Podobni izdelki
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica in kratke hlače Answear.LAB rjava barva
Majica in kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB komplet ženski z modalom rjav
Answear.LAB komplet ženski z modalom
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 61,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo rjav
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Top in krilo Answear.LAB ženski, rjava barva
Top in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet z volno Answear.LAB rjava barva
Komplet z volno Answear.LAB
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 75,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo rjav
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo
71,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 89,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB ženski bombažen komplet rjav
Answear.LAB ženski bombažen komplet
107,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca in hlače Answear.LAB rjava barva
Srajca in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
22,50 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB komplet ženski z lanom rjav
Answear.LAB komplet ženski z lanom
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
Answear.LAB komplet ženski bombažen rjav
Answear.LAB komplet ženski bombažen
64,99 €
Answear.LAB komplet ženski rjav
Answear.LAB komplet ženski
61,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB ženski, rjava barva
Answear.LAB
Trenutna cena:
32,90 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB komplet ženski z viskozo rjav
Answear.LAB komplet ženski z viskozo
Trenutna cena:
74,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 82,99 €
-30 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB komplet ženski rjav
Answear.LAB komplet ženski
90,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Obleka in jopica Answear.LAB rjava barva
Obleka in jopica Answear.LAB
Trenutna cena:
16,99 €
Redna cena: 63,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 17,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB komplet ženski bombažen rjav
Answear.LAB komplet ženski bombažen
76,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenirka Answear.LAB ženska, rjava barva
Trenirka Answear.LAB
Trenutna cena:
82,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 98,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
95,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bluza in krilo Answear.LAB ženska, rjava barva
Bluza in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,50 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica in hlače Answear.LAB rjava barva
Majica in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
24,50 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet - dolga majica in krilo Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet - dolga majica in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 56,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,90 €
Odkrij Answear.LAB izdelke
-15 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB ženski bombažen komplet rjav
Answear.LAB ženski bombažen komplet
107,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Obleka in jopica Answear.LAB rjava barva
Obleka in jopica Answear.LAB
Trenutna cena:
16,99 €
Redna cena: 63,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 17,99 €
Answear.LAB komplet ženski rjav
Answear.LAB komplet ženski
61,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica in hlače Answear.LAB rjava barva
Majica in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
24,50 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 61,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca in hlače Answear.LAB rjava barva
Srajca in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
22,50 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Top in hlače Answear.LAB ženski, rjava barva
Top in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
57,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 83,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo rjav
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenirka Answear.LAB ženska, rjava barva
Trenirka Answear.LAB
Trenutna cena:
82,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 98,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica in kratke hlače Answear.LAB rjava barva
Majica in kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet - dolga majica in krilo Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet - dolga majica in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 56,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,90 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Top in krilo Answear.LAB ženski, rjava barva
Top in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB komplet ženski z modalom rjav
Answear.LAB komplet ženski z modalom
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB ženski, rjava barva
Answear.LAB
Trenutna cena:
32,90 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
95,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB komplet ženski bombažen rjav
Answear.LAB komplet ženski bombažen
76,99 €
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo rjav
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo
71,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bluza in krilo Answear.LAB ženska, rjava barva
Bluza in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,50 €
Answear.LAB komplet ženski bombažen rjav
Answear.LAB komplet ženski bombažen
64,99 €
Answear.LAB komplet ženski bombažen rjav
Answear.LAB komplet ženski bombažen
95,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB komplet ženski z lanom rjav
Answear.LAB komplet ženski z lanom
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet z volno Answear.LAB rjava barva
Komplet z volno Answear.LAB
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 75,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
-30 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB komplet ženski rjav
Answear.LAB komplet ženski
90,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 89,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Komplet Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €