Preskoči na vsebino

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Answear.LAB obleka A-kroja bež enobarvna

80,90 €
Izberi velikost
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Bež mini obleka Answear.LAB z nabranimi rokavi in z volanom – lahkotnost in stil

Bež mini obleka Answear.LAB je razširjen model iz lyocella, ki izstopa z dolgimi, nabranimi rokavi ter V-izrezom, zaključenim z volanom. Ta model, s sproščenim krojem, prispeva k udobju nošenja in poudarja ženstven stil, idealna za casual priložnosti in poletna srečanja. Njena lahka tkanina in modni detajli ustvarjajo harmonično celoto, namenjeno ženskam, ki cenijo subtilno eleganco.

Kaj odlikuje razširjeno obleko Answear.LAB?

  • Razširjen mini kroj – sproščena postava prispeva k lahkotnosti in udobju nošenja v toplih dneh
  • Casual stil – zasnova, idealna za neobvezna srečanja in poletne izlete, ki poudarja sproščenost
  • Mini dolžina – poudarja noge in dodaja stajlingu mladosten značaj in lahkotnost
  • Neelastičen material – ohranja kroj obleke in zagotavlja njen eleganten in nespremenljiv videz
  • Ohlapen kroj – prispeva k svobodi gibanja, saj nudi celodnevno udobje brez omejevanja
  • Lyocell – mehka in zračna tkanina, ki omogoča koži dihanje, kar prispeva k udobju v vročini
  • V-izrez z volanom – vizualno podaljša vrat in dodaja kreaciji romantičen poudarek
  • Brez žepov – prispeva k minimalističnemu dizajnu, ohranjajoč gladko in enotno linijo obleke
  • Dolgi, nabrani rokavi – dajejo obleki moden značaj, z razširjenimi manšetami za eleganco
  • Dolžina rokava 52 cm – zagotavlja primerno prekrivanje, hkrati pa poudarja lahkotnost kroja
Značilnosti izdelka
Zapenjanje
brez zapenjanja
Elastičnost
neelastičen
Dolžina reza
mini
Podatki o izdelku
Koda izdelka
93283.iak
Barva proizvajalca
CREAM
Barva
bež
Znamka
Answear.LAB
Proizvajalec

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID izdelka
BPY2-SUD026_80X
Material
Glavni material:
85% Lyocell TENCEL, 15% Poliester
Kroj
Rokav:
dolg
Izrez:
V-izrez
Vrsta rokava:
nabran, z razširjeno manšeto
Kroj modela:
razširjen
Mere
Dimenzije navedene za velikost:
S
Dolžina rokava:
52 cm
Širina pod pazduhami:
49 cm
Širina v pasu:
28 cm
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.
Podobni izdelki
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
54,99 €
Redna cena: 179,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 58,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 87,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,90 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka z dodatkom lanu Answear.LAB bež barva
Obleka z dodatkom lanu Answear.LAB
Trenutna cena:
89,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
54,99 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 92,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 104,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka iz mešanice lana Answear.LAB bež barva
Obleka iz mešanice lana Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB poletna obleka z lanom bež
Answear.LAB poletna obleka z lanom
Trenutna cena:
53,99 €
Redna cena: 71,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,99 €
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
21,90 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka A-kroja bombažna bež enobarvna
Answear.LAB obleka A-kroja bombažna
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 46,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB poletna obleka z lanom bež enobarvna
Answear.LAB poletna obleka z lanom
Trenutna cena:
66,99 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 73,99 €
-21%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bombažna obleka Answear.LAB bež barva
Bombažna obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka A-kroja viskozna bež enobarvna
Answear.LAB obleka A-kroja viskozna
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €
Answear.LAB obleka bombažna bež enobarvna
Answear.LAB obleka bombažna
139,90 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB poletna obleka z bombažem bež
Answear.LAB poletna obleka z bombažem
Trenutna cena:
62,99 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 74,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka z volančkom v pasu bež enobarvna
Answear.LAB obleka z volančkom v pasu
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 199,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka iz bombaža z elastanom bež enobarvna
Answear.LAB obleka iz bombaža z elastanom
Trenutna cena:
93,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 105,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
10,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
-23%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB spodnja obleka bež enobarvna
Answear.LAB spodnja obleka
Trenutna cena:
73,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 81,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka s svilo Answear.LAB bež barva
Obleka s svilo Answear.LAB
Trenutna cena:
58,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 61,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
28,90 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
-25 %* s kodo: OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
102,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
Odkrij Answear.LAB izdelke
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
22,90 €
Redna cena: 91,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
81,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB poletna obleka viskozna bež enobarvna
Answear.LAB poletna obleka viskozna
Trenutna cena:
33,90 €
Redna cena: 66,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
38,99 €
Redna cena: 84,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,49 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka z lyocellom bež
Answear.LAB obleka z lyocellom
Trenutna cena:
98,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 105,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka iz bombaža z elastanom bež pikčast vzorec
Answear.LAB obleka iz bombaža z elastanom
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka z volančkom v pasu bež enobarvna
Answear.LAB obleka z volančkom v pasu
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 199,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB drapirana obleka bež
Answear.LAB drapirana obleka
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
107,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-50%
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
43,99 €
Redna cena: 87,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 87,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB asimetrična obleka bež enobarvna
Answear.LAB asimetrična obleka
Trenutna cena:
81,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 87,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB poletna obleka z lanom bež enobarvna
Answear.LAB poletna obleka z lanom
Trenutna cena:
66,99 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 73,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
27,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
-50%
Evening Collection
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
99,90 €
Redna cena: 199,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 199,90 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka z dodatkom lanu Answear.LAB bež barva
Obleka z dodatkom lanu Answear.LAB
Trenutna cena:
89,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 56,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB spodnja obleka viskozna bež enobarvna
Answear.LAB spodnja obleka viskozna
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 71,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 71,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka iz mešanice lana Answear.LAB bež barva
Obleka iz mešanice lana Answear.LAB
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
-22%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
27,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka in pulover Answear.LAB bež barva
Obleka in pulover Answear.LAB
Trenutna cena:
18,90 €
Redna cena: 75,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB poletna obleka z bombažem bež
Answear.LAB poletna obleka z bombažem
Trenutna cena:
62,99 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 74,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 219,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 80,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB obleka A-kroja z lyocellom bež enobarvna
Answear.LAB obleka A-kroja z lyocellom
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 104,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 104,90 €
-30 %* s kodo: OFF
Answear.LAB obleka iz bambusovih vlaken bež enobarvna
Answear.LAB obleka iz bambusovih vlaken
95,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka Answear.LAB bež barva
Obleka Answear.LAB
Trenutna cena:
10,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
Answear.LAB obleka A-kroja viskozna
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €