Preskoči na vsebino

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Answear.LAB komplet ženski z modalom rumen

-32%EXTRA -5 %* s kodo OFF
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 € -32%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 € -32%
Barva: rumena
Answear.LAB komplet ženski z modalom bež
Answear.LAB komplet ženski z modalom rumen
Answear.LAB komplet ženski z modalom rdeč
Answear.LAB komplet ženski z modalom moder
Answear.LAB komplet ženski z modalom zelen
Answear.LAB komplet ženski z modalom črn
Izberi velikost
FINAL SALE %

*Dodatnih -5 % s kodo: OFF pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

FINAL SALE %
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Rumen komplet Answear.LAB – srajca in kratke hlače iz modala v minimalističnem slogu

Ženski komplet Answear.LAB je eleganten komplet, sestavljen iz srajce in kratkih hlač, ki ponuja udobje in svobodo. Ta rumeni komplet, izdelan iz modala, se odlično obnese v priložnostnih, klasičnih in minimalističnih stilih, pa tudi kot osnova za poletne stajlinge za na plažo. Njegov univerzalen dizajn omogoča ustvarjanje številnih modnih kombinacij in poudarja subtilen slog.

Kaj odlikuje ženski komplet Answear.LAB s srajco in kratkimi hlačami?

  • Vsestranska uporaba za priložnostne, klasične in mestne stile
  • Dvodelni komplet, ki vključuje srajco z ovratnikom in kratke hlače
  • Mehak in prijeten modal v sestavi materiala zagotavlja udobje pri nošenju
  • Gladka tekstura materiala omogoča enostavno kombiniranje z različnimi dodatki in vzorci
  • Večnamenski slog, primeren za poletne dni, mestne izhode in sprostitev
  • Praktični všiti žepi na kratkih hlačah za shranjevanje drobnih predmetov
  • Srajca z zapenjanjem na gumbe omogoča prilagajanje izreza in prileganja
  • Elastičen pas na kratkih hlačah zagotavlja udobno prileganje postavi
Značilnosti izdelka
Zapenjanje
na gumbe
Elastičnost
neelastičen
Podatki o izdelku
Koda izdelka
modal.set
Barva proizvajalca
YELLOW
Barva
rumena
Znamka
Answear.LAB
Proizvajalec

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID izdelka
BPY2-DKD023_11X
Material
Celoten izdelek:
90% Modal, 10% Poliester
Kroj
Izrez:
z ovratnikom
Mere
Manekenka je visoka 174 cm in nosi S
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.
Podobni izdelki
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski bombažen rumen
Answear.LAB komplet ženski bombažen
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu rumen
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu
Trenutna cena:
74,99 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 78,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženska, rumena barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 83,99 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski bombažen rumen
Answear.LAB komplet ženski bombažen
Trenutna cena:
40,99 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu rumen
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu
Trenutna cena:
81,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka in jopica Answear.LAB črna barva
Obleka in jopica Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski, bela barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 83,99 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski z modalom črn
Answear.LAB komplet ženski z modalom
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski, vijolična barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 56,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-10%
Laneni komplet Answear.LAB vijolična barva
Laneni komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 68,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 19,99 €
-37%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB ženski komplet z lanom črn
Answear.LAB ženski komplet z lanom
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 66,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Artigli roza barva
Komplet Artigli
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 249,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 89,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski, bež barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB črna barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Trenirka Answear.LAB ženska, rjava barva
Trenirka Answear.LAB
Trenutna cena:
74,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 82,99 €
-15 %* s kodo: OFF
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
95,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski bež
Answear.LAB komplet ženski
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 78,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Puma ženski, črna barva, 685076
Komplet Puma
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 85,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet - dolga majica in krilo Answear.LAB ženski, rjava barva
Komplet - dolga majica in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 56,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,90 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski z modalom zelen
Answear.LAB komplet ženski z modalom
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka in jopica Answear.LAB bež barva
Obleka in jopica Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 63,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bluza in krilo Answear.LAB ženska
Bluza in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB ženski, rjava barva
Answear.LAB
Trenutna cena:
32,90 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-41%
Bluza in krilo Answear.LAB ženski, bež barva
Bluza in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
30,90 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 52,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Majica in hlače Answear.LAB bež barva
Majica in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
24,50 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski z lanom črn
Answear.LAB komplet ženski z lanom
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bombažna srajca in kratke hlače Answear.LAB ženski, črna barva
Bombažna srajca in kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski, črna barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
58,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 65,99 €
Odkrij Answear.LAB izdelke
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu rumen
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu
Trenutna cena:
74,99 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 78,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu rumen
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z dodatkom lanu
Trenutna cena:
81,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski bombažen rumen
Answear.LAB komplet ženski bombažen
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski bombažen rumen
Answear.LAB komplet ženski bombažen
Trenutna cena:
40,99 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženska, rumena barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 83,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Telovnik in hlače Answear.LAB ženski, črna barva
Telovnik in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Jakna in hlače Answear.LAB črna barva
Jakna in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,50 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski bombažen roza
Answear.LAB komplet ženski bombažen
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Srajca in kratke hlače Answear.LAB roza barva
Srajca in kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
38,99 €
Redna cena: 77,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 77,99 €
-25 %* s kodo: OFF
Answear.LAB komplet ženski bombažen bel
Answear.LAB komplet ženski bombažen
71,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski viskozen bež
Answear.LAB komplet ženski viskozen
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 64,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Top in hlače Answear.LAB ženski, črna barva
Top in hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 57,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Srajca in kratke hlače Answear.LAB ženska, črna barva
Srajca in kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 64,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski, črna barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 95,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski z modalom rdeč
Answear.LAB komplet ženski z modalom
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bombažen komplet Answear.LAB ženski, roza barva
Bombažen komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Answear.LAB komplet ženski z modalom zelen
Answear.LAB komplet ženski z modalom
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 99,99 €
Bluza in krilo Answear.LAB ženska, roza barva
Bluza in krilo Answear.LAB
71,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Top in krilo Answear.LAB ženski, rjava barva
Top in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
58,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 65,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB ženski, srebrna barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 61,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet z lanom Answear.LAB ženski, bela barva
Komplet z lanom Answear.LAB
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Obleka in jopica Answear.LAB bež barva
Obleka in jopica Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 63,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bluza in krilo Answear.LAB ženska, črna barva
Bluza in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 71,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 71,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet Answear.LAB rjava barva
Komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bluza in krilo Answear.LAB ženska, bež barva
Bluza in krilo Answear.LAB
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bombažen komplet Answear.LAB ženski
Bombažen komplet Answear.LAB
Trenutna cena:
30,90 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 52,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Bombažna srajca in kratke hlače Answear.LAB ženski, črna barva
Bombažna srajca in kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo OFF
Komplet z lanom Answear.LAB rdeča barva
Komplet z lanom Answear.LAB
Trenutna cena:
18,90 €
Redna cena: 75,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
-25 %* s kodo: OFF
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo črn
Answear.LAB vsakdanji komplet ženski z viskozo
54,99 €