Preskoči na vsebino

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger modrček

-11%EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 37,90 € -39%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,90 € -11%
Barva: mornarsko modra
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Tommy Hilfiger modrček

Modrček s klasičnim krojem iz kolekcije Tommy Hilfiger. Model izdelan iz udobnega materiala.
- Mehka košarica.
- Gladka košarica.
- Nenastavljive, nesnemljive naramnice.
- Tanka, elastična pletenina.
Podatki o izdelku
Koda izdelka
UW0UW02037
Barva
mornarsko modra
Znamka
Tommy Hilfiger
Proizvajalec

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID izdelka
9B84-BID0NK_59X
Sestava

90 % Bombaž, 10 % Elastan
Kroj
Kroj nedrčka:
bralette
Vrsta naramnic:
tanke, nesnemljive
Žica:
ne
Tehnični podatki
Ojačitev košarice:
brez ojačitve
Podobni izdelki
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW05205
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
21,45 €
Redna cena: 42,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger modrček
Tommy Hilfiger modrček
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček mornarsko moder UW0UW06223
Tommy Hilfiger nedrček
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček z bombažem mornarsko moder
Tommy Hilfiger nedrček z bombažem
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 34,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trikotni nedrček mornarsko moder UW0UW06041
Tommy Hilfiger trikotni nedrček
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček mornarsko moder UW0UW06044
Tommy Hilfiger nedrček
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW06221
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
16,90 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trikotni nedrček z bombažem mornarsko moder UW0UW06271
Tommy Hilfiger trikotni nedrček z bombažem
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
-15%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger braletka z bombažem mornarsko modra UW0UW06272
Tommy Hilfiger braletka z bombažem
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW05211
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
24,95 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger modrček UW0UW00558
Tommy Hilfiger modrček UW0UW00558
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW06062
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW06061
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva,
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 36,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček women'secret mornarsko modra barva, 5662879.882.885
Modrček women'secret
Trenutna cena:
9,99 €
Redna cena: 30,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Chantelle bela barva, C12Q50
Modrček Chantelle
Trenutna cena:
54,99 €
Redna cena: 104,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 58,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Marc O'Polo mornarsko modra barva, 10225478
Modrček Marc O'Polo
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Lauren Ralph Lauren mornarsko modra barva, 4L0189
Modrček Lauren Ralph Lauren
Trenutna cena:
40,99 €
Redna cena: 66,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Polo Ralph Lauren trikotni nedrček z bombažem mornarsko moder 4P0480
Polo Ralph Lauren trikotni nedrček z bombažem
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 71,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 46,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Versace mornarsko modra barva
Modrček Versace
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 77,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 77,99 €
-39%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Marc O'Polo mornarsko modra barva, 10225471
Modrček Marc O'Polo
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček women'secret mornarsko modra barva, 5662867.870.873
Modrček women'secret
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 30,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček women'secret mornarsko modra barva, 5662019.024.026
Modrček women'secret
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 30,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
Chantelle nedrček mornarsko moder C15YMU
Chantelle nedrček
95,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Chantelle Nedrček
Chantelle Nedrček
Trenutna cena:
38,49 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček women'secret mornarsko modra barva, 5662881.884.887
Modrček women'secret
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 30,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
Odkrij Tommy Hilfiger izdelke
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček mornarsko moder UW0UW06223
Tommy Hilfiger nedrček
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW06062
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger braletka z bombažem mornarsko modra UW0UW06272
Tommy Hilfiger braletka z bombažem
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trikotni nedrček z bombažem mornarsko moder UW0UW06271
Tommy Hilfiger trikotni nedrček z bombažem
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger modrček
Tommy Hilfiger modrček
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW06061
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva,
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 36,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trikotni nedrček mornarsko moder UW0UW06041
Tommy Hilfiger trikotni nedrček
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček z bombažem mornarsko moder
Tommy Hilfiger nedrček z bombažem
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 34,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-15%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 52,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW05205
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
21,45 €
Redna cena: 42,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW06221
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
16,90 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger mornarsko modra barva, UW0UW05211
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
24,95 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
Tommy Hilfiger športni nedrček bombaž z elastanom mornarsko modri UW0UW05715
Tommy Hilfiger športni nedrček bombaž z elastanom
39,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček mornarsko moder UW0UW06044
Tommy Hilfiger nedrček
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger modrček UW0UW00558
Tommy Hilfiger modrček UW0UW00558
Trenutna cena:
31,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 34,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trikotni nedrček bordo UW0UW06052
Tommy Hilfiger trikotni nedrček
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
-17%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger nedrček bež UW0UW06051
Tommy Hilfiger nedrček
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 52,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 45,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger bordo barva, UW0UW06062
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger roza barva
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger športni nedrček iz bombaža z elastanom zelen UW0UW05715
Tommy Hilfiger športni nedrček iz bombaža z elastanom
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger rdeča barva,
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 34,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger roza barva, UW0UW05885
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
14,95 €
Redna cena: 29,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 29,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger 3-pack črna barva, UW0UW05747
Modrček Tommy Hilfiger 3-pack
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger braletka iz modala roza UW0UW06256
Tommy Hilfiger braletka iz modala
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger modrček
Tommy Hilfiger modrček
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 15,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trikotni nedrček modal rdeč UW0UW06496
Tommy Hilfiger trikotni nedrček modal
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 42,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Modrček Tommy Hilfiger siva barva, UW0UW05734
Modrček Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 42,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €