Preskoči na vsebino

Answear Club

Primigi Otroške snežke Primigi roza barva, PFZGT 88835

119,90 €
Barva: roza

Otroške snežke Primigi

Otroške snežke iz kolekcije Primigi. Podloženi model izdelan iz kombinacije semiš usnja in tekstilnega materiala.
- Model z GORE-TEX® membrano, ki je izjemno tanka in 100 % vodoodporna, odporna na veter in zračna. Omogoča vam, da ohranite izjemno udobje uporabe tudi v najtežjih vremenskih razmerah.
- Dvignjen zgornji del pripomore k utrditvi gležnja, kar ščiti pred nenadzorovanimi gibi pri gibanju po neravnih površinah.
- Podplat iz gume je trpežen in odporen na poškodbe.
- Zaradi zapenjanja z velcro zaponko je obuvanje in snemanje čevljev preprosto.
- Model z volneno notranjostjo, ki vas zaradi visokih termoregulacijskih lastnosti greje, ko je hladno, in hladi, ko je toplo.
- Sistem za blaženje udarcev.
- Široka kapica preprečuje pritisk na prste.
- Odstranljiv udoben vložek.
- Tekstilna notranjost je udobna za stopalo in olajša vzdrževanje čistih čevljev.
Značilnosti izdelka
Odstranljivi vložki
da
Zgornji del obutve
čez gleženj
Podplat
blažilni, z izrazitim profilom, nedrseč
Vložek
volna, blažilni
Zapenjanje in prilagajanje
na ježka (Velcro)
Vrsta podplata
debel, profiliran
Kapica
mehka
Vodoodpornost
vodoodporna membrana, Gore-Tex
Podatki o izdelku
Koda izdelka
8883533.25.30
Barva
roza
Znamka
Primigi
Sestava
Zunanjost: Tekstilni material, Semiš usnje
Notranjost: Tekstilni material
Podplat: Sintetični material
Podobni izdelki
Primigi Čevlji zimski otroški roza PTIGT 23547
Primigi
Čevlji zimski otroški
76,99 €
Primigi Čevlji zimski otroški usnjeni roza PTIGT 23549
Primigi
Čevlji zimski otroški usnjeni
83,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
Primigi Snežni čevlji otroški roza PGYGT 23632
Primigi
Snežni čevlji otroški
83,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
Primigi Čevlji zimski otroški semišasti roza PBZGT 23529
Primigi
Čevlji zimski otroški semišasti
95,99 €
Primigi Čevlji otroški nubuk roza PGU 23601
Primigi
Čevlji otroški nubuk
64,99 €
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PAF 89010
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
Trenutna cena:
38,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
Primigi Čevlji zimski otroški roza PSNGT 23500
Primigi
Čevlji zimski otroški
87,99 €
-15 %* s kodo: BDAY
Primigi Čevlji zimski otroški roza PWIGT 23791
Primigi
Čevlji zimski otroški
104,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PFZGT 68804
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
109,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PTIGT 88586
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
83,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PWIGT 88816
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
119,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi roza barva, PFZGT 68802
Primigi
Otroške snežke Primigi
109,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi roza barva, PNEGT 68595
Primigi
Otroške snežke Primigi
95,99 €
Froddo Otroške usnjene snežke Froddo PAIX UP WINTER roza barva, G2110143
Froddo
Otroške usnjene snežke Froddo PAIX UP WINTER
83,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Moon Boot Otroške snežke iz semiša Moon Boot CRIB SUEDE roza barva, 80D3401030
Moon Boot
Otroške snežke iz semiša Moon Boot CRIB SUEDE
97,99 €
-30 %* s kodo: BDAY
Geox Čevlji zimski otroški usnjeni MACCHIA roza B664PC.00033
Geox
Čevlji zimski otroški usnjeni MACCHIA
59,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Geox Otroške snežke Geox FLEXYPER AB roza barva, J46APB.0FU54
Geox
Otroške snežke Geox FLEXYPER AB
102,99 €
Biomecanics Čevlji zimski otroški usnjeni roza 261134
Biomecanics
Čevlji zimski otroški usnjeni
69,90 €
-25 %* s kodo: BDAY
Geox Otroški zimski škornji Geox OMAR WPF roza barva, B462LC.022FU
Geox
Otroški zimski škornji Geox OMAR WPF
69,90 €
UGG LOWMEL superge otroške semišaste roza 1152410T
UGG
LOWMEL superge otroške semišaste
104,90 €
Garvalin Čevlji zimski otroški Garvalin x Bluey roza 261885
Garvalin
Čevlji zimski otroški Garvalin x Bluey
49,90 €
Froddo Čevlji zimski otroški OLLIE LUMI TEX WOOL roza G2110153
Froddo
Čevlji zimski otroški OLLIE LUMI TEX WOOL
103,90 €
Camper Čevlji zimski otroški Brutus TWS FW roza K900401
Camper
Čevlji zimski otroški Brutus TWS FW
89,90 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
Geox Zimska obutev Geox TREKKYUP roza barva, J46M7B.08V50
Geox
Zimska obutev Geox TREKKYUP
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 79,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
Froddo Čevlji zimski otroški semišasti ZERU TEX FURRY BAREFOOT roza G2110151
Froddo
Čevlji zimski otroški semišasti ZERU TEX FURRY BAREFOOT
93,90 €
-20 %* s kodo: BDAY
Geox Otroške snežke
Geox
Otroške snežke
97,99 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
Reima Otroške snežke Reima Nefar roza barva, 5400024A
Reima
Otroške snežke Reima Nefar
Trenutna cena:
37,99 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,99 €
Biomecanics Čevlji zimski otroški usnjeni roza 261133
Biomecanics
Čevlji zimski otroški usnjeni
69,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi siva barva, PSNGT 68501
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
68,99 €
Odkrij Primigi izdelke
Primigi Čevlji zimski otroški roza PTIGT 23547
Primigi
Čevlji zimski otroški
76,99 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi roza barva, PROGT 88666
Primigi
Otroške snežke Primigi
Trenutna cena:
59,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 62,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PFZGT 68804
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
109,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PTIGT 88586
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
83,99 €
Primigi Snežni čevlji otroški roza PGYGT 23632
Primigi
Snežni čevlji otroški
76,99 €
Primigi Čevlji otroški nubuk roza PGU 23601
Primigi
Čevlji otroški nubuk
64,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
Primigi Čevlji zimski otroški semišasti roza PBZGT 23529
Primigi
Čevlji zimski otroški semišasti
95,99 €
Primigi Čevlji zimski otroški usnjeni roza PTIGT 23549
Primigi
Čevlji zimski otroški usnjeni
83,99 €
-15 %* s kodo: BDAY
Primigi Čevlji zimski otroški roza PWIGT 23791
Primigi
Čevlji zimski otroški
104,99 €
Primigi Čevlji zimski otroški roza PSNGT 23500
Primigi
Čevlji zimski otroški
87,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi roza barva, PNEGT 68595
Primigi
Otroške snežke Primigi
95,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PWIGT 88816
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
119,90 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi roza barva, PFZGT 68802
Primigi
Otroške snežke Primigi
109,90 €
Primigi Otroški zimski škornji Primigi roza barva, PAF 89010
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
Trenutna cena:
38,99 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
-25 %* s kodo: BDAY
Primigi Čevlji zimski otroški rjavi PIK 23701
Primigi
Čevlji zimski otroški
68,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski čevlji iz semiša Primigi mornarsko modra barva, PROGT 68724
Primigi
Otroški zimski čevlji iz semiša Primigi
95,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi črna barva, PSNGT 68500
Primigi
Otroške snežke Primigi
68,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi siva barva, PNEGT 68698
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
99,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski čevlji iz semiša Primigi rjava barva, PROGT 68724
Primigi
Otroški zimski čevlji iz semiša Primigi
99,99 €
-20 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi siva barva, PRIGT 88611
Primigi
Otroške snežke Primigi
76,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi črna barva, PFZGT 68805
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
104,99 €
-25 %* s kodo: BDAY
Primigi Snežni čevlji otroški rjavi PRIGT 23614
Primigi
Snežni čevlji otroški
83,99 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
Primigi Otroške snežke Primigi siva barva, PNEGT 68698
Primigi
Otroške snežke Primigi
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi črna barva, PWE GTX 69380
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
104,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi črna barva, PGYGT 68615
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
73,99 €
Extra -10%* s kodo: BDAY
Primigi Zimska obutev Primigi vijolična barva, PFZGT 88840
Primigi
Zimska obutev Primigi
Trenutna cena:
53,99 €
Redna cena: 104,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 55,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi siva barva, PSNGT 68501
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
68,99 €
-25 %* s kodo: BDAY
Primigi Čevlji zimski otroški semišasti bež PROGT 23746
Primigi
Čevlji zimski otroški semišasti
104,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski škornji Primigi bež barva, PFZGT 68805
Primigi
Otroški zimski škornji Primigi
104,99 €
-40 %* s kodo: BDAY
Primigi Otroški zimski čevlji iz semiša Primigi siva barva, PLK 69028
Primigi
Otroški zimski čevlji iz semiša Primigi
66,99 €