Preskoči na vsebino

Answear Club

Bruuns Bazaar
4.0

Majica Bruuns Bazaarženska, bež barva, BBW4214

EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
73,99 €
Redna cena: 139,90 € -47%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 € -3%
Barva: bež
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Majica Bruuns Bazaar

Majica iz kolekcije Bruuns Bazaar, izdelana iz enobarvne pletenine. Model iz zračne viskozne tkanine.
- Materiali, uporabljeni za izdelavo tega izdelka, so pridobili certifikat FSC (Forest Stewardship Council) neprofitne organizacije, ki se ukvarja s spodbujanjem ekološkega in trajnostnega gozdarstva.
- Oprijet kroj.
- Okrasen, okrogel dekolte.
- Kratek rokav.
- Tanka, elastična pletenina.
- Dolžina: 70 cm.
- Širina pod pazduhami: 54 cm.
- Dimenzije so podane za velikost: 36.
Podatki o izdelku
Koda izdelka
BBW4214
Barva
bež
Znamka
Bruuns Bazaar
Proizvajalec

BRUUNS BAZAAR A/S
Brunbjergvej 5, 
8240 Risskov, 
Denmark
sales@bruunsbazaar.com

ID izdelka
PPYA-BDD00S_01X
Sestava
100 % Viskoza FSC
Kroj
Rokav:
kratek
Izrez:
okrogel
Kroj:
slim fit
Mere
Manekenka je visoka 176 cm in nosi 36
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.
Podobni izdelki
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar AcaciaBBSusie top ženska, bež barva, BBW3902
Majica Bruuns Bazaar AcaciaBBSusie top
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4425
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 75,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar Oleander Edias ženska, bež barva
Majica Bruuns Bazaar Oleander Edias
Trenutna cena:
54,90 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4450
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica United Colors of Benetton ženska, bež barva, 52M9DQ0B7
Majica United Colors of Benetton
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Abercrombie & Fitch ženska, rjava barva
Majica Abercrombie & Fitch
Trenutna cena:
23,99 €
Redna cena: 47,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 47,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna majica Medicine ženska, bež barva
Bombažna majica Medicine
Trenutna cena:
22,90 €
Redna cena: 44,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
-48%
Medicine bluza ženska viskozna bežna
Medicine bluza ženska viskozna
Trenutna cena:
12,90 €
Redna cena: 24,90 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 24,90 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Joseph Ribkoff ženska, bež barva, 261191
Majica Joseph Ribkoff
Trenutna cena:
149,90 €
Redna cena: 179,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 179,90 €
-17%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
MM by Max Mara bluza ženska z lanom CALIGA bežna rebrasta 2616161018600
MM by Max Mara bluza ženska z lanom CALIGA
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 169,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Joseph Ribkoff bluza ženska bež pikčast vzorec 262258
Joseph Ribkoff bluza ženska
239,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
AllSaints bluza z volančki ženska z viskozo MELANI bež W001PE
AllSaints bluza z volančki ženska z viskozo MELANI
Trenutna cena:
109,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Morgan ženska z bombažem MNEO bež enobarvna MNEO
Morgan ženska z bombažem MNEO
54,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Mos Mosh ženski, bež barva, 169650
Majica Mos Mosh
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 51,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Nanushka LISBETH ženska, bež barva, NW25RSTP04411
Majica Nanushka LISBETH
Trenutna cena:
199,90 €
Redna cena: 379,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 239,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Answear.LAB ženska, bež barva
Majica Answear.LAB
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 44,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 25,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Marc O'Polo bluza z volančki ženska z bombažem bež karirasta 5000008076
Marc O'Polo bluza z volančki ženska z bombažem
92,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Pinko top ženski svilen bež s čipkastimi vstavki 105592 A2SS
Pinko top ženski svilen
Trenutna cena:
259,90 €
Redna cena: 377,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 377,90 €
-22%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Joseph Ribkoff ženska bluza bež enobarvna 261140
Joseph Ribkoff ženska bluza
Trenutna cena:
169,90 €
Redna cena: 219,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 219,90 €
Barbour body ženski bombaž z elastanom Hinton bež črtast vzorec LSH1763
Barbour body ženski bombaž z elastanom Hinton
119,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bluza z dodatkom svile Simona Corsellini bež barva, P26CPBL00901
Bluza z dodatkom svile Simona Corsellini
Trenutna cena:
189,90 €
Redna cena: 269,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 199,90 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bardot ženska, bež barva, 60409TB
Majica Bardot
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Twinset bluza ženska viskozna bež 261TT2562
Twinset bluza ženska viskozna
Trenutna cena:
199,90 €
Redna cena: 291,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 291,90 €
-55%
Medicine bluza z volančki ženska bombažna bež
Medicine bluza z volančki ženska bombažna
Trenutna cena:
17,90 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Silvian Heach bluza ženska z viskozo SALIS bež CVP26022BL
Silvian Heach bluza ženska z viskozo SALIS
Trenutna cena:
107,99 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 159,90 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica A.L.C. Indy ženska, bež barva, 5TOPS01793
Majica A.L.C. Indy
Trenutna cena:
299,90 €
Redna cena: 679,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 369,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica AllSaints ženska, bež barva, W018PD
Majica AllSaints
Trenutna cena:
129,90 €
Redna cena: 229,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Mos Mosh bež barva, 169970
Majica Mos Mosh
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 70,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB bluza z naramnicami ženska bež enobarvna
Answear.LAB bluza z naramnicami ženska
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 76,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,99 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bluza z dodatkom lana Twinset bež barva, 261TP2311
Bluza z dodatkom lana Twinset
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 177,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 177,90 €
Odkrij Bruuns Bazaar izdelke
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4425
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 75,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar AcaciaBBSusie top ženska, bež barva, BBW3902
Majica Bruuns Bazaar AcaciaBBSusie top
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4450
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar Oleander Edias ženska, bež barva
Majica Bruuns Bazaar Oleander Edias
Trenutna cena:
54,90 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
Majica Bruuns Bazaar ženska, bela barva, BBW4362
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bluza s primesjo volne Bruuns Bazaar črna barva, BBW4266
Bluza s primesjo volne Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
73,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, črna barva, BBW4193
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 79,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, črna barva, BBW4309
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
73,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar ženska, srebrna barva, BBW4194
Majica Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 57,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica Bruuns Bazaar Groundberry Duro top ženska, srebrna barva, BBW3706
Majica Bruuns Bazaar Groundberry Duro top
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 80,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, rumena barva, BBW4405
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
75,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 84,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, bela barva, BBW4349
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 53,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, BBW4410
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, mornarsko modra barva, BBW4201
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar DietesBBLillys shirt ženska, BBW4042
Srajca Bruuns Bazaar DietesBBLillys shirt
Trenutna cena:
89,90 €
Redna cena: 179,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 179,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, BBW4223
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, BBW4421
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4357
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 57,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca s primesjo lanu Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4380
Srajca s primesjo lanu Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 75,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar SwiniesBBLouise shirt ženska, BBW3976
Srajca Bruuns Bazaar SwiniesBBLouise shirt
Trenutna cena:
74,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, bela barva, BBW4421
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
56,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 62,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, bela barva
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
44,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, BBW4336
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
51,00 €
Redna cena: 102,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 102,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, bež barva
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 99,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar Acacia Fria ženska, bež barva
Srajca Bruuns Bazaar Acacia Fria
Trenutna cena:
53,90 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 107,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar ženska, bež barva, BBW4264
Srajca Bruuns Bazaar
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna srajca Bruuns Bazaar Myrtle Kamille ženska, bež barva
Bombažna srajca Bruuns Bazaar Myrtle Kamille
Trenutna cena:
79,90 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 159,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajca Bruuns Bazaar FadingBBBlanca ženska, bež barva, BBW3842
Srajca Bruuns Bazaar FadingBBBlanca
Trenutna cena:
74,90 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €