Preskoči na vsebino

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva

-11%EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
16,90 €
Redna cena: 35,99 € -53%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,99 € -11%
Barva: rjava
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Kratka majica Answear.LAB

Kratka majica iz kolekcije Answear.LAB, izdelana iz tanke, elastične pletenine. Zaradi vsebnosti modala je pletenina mehka na otip in ima za kožo prijetno teksturo.
- Raven kroj, ki ne blokira premikov.
- Klasičen okrogel izrez.
- Kratek rokav.
- Fina, mehka in na otip prijetna pletenina.
- Gladka pletenina.
- Dolžina: 60 cm.
- Širina pod pazduhami: 52 cm.
- Dimenzije so podane za velikost: S.
Značilnosti izdelka
Elastičnost
elastičen
Podatki o izdelku
Koda izdelka
BTS1048.tos
Barva
rjava
Znamka
Answear.LAB
Proizvajalec

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID izdelka
BBYA-TSD01A_84X
Sestava
60 % Modal, 40 % Poliester
Kroj
Izrez:
okrogel
Kroj:
regular fit
Mere
Manekenka je visoka 177 cm in nosi S
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.
Podobni izdelki
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem
23,99 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska z viskozo rjava
Answear.LAB kratka majica ženska z viskozo
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
18,90 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 19,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna rjava
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna
30,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,90 €
-37%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom rjava
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 42,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Polo Answear.LAB ženski, rjava barva
Polo Answear.LAB
42,99 €
-27%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 28,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Body Answear.LAB ženski, rjava barva
Body Answear.LAB
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 15,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
10,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
ViCOLO oversize kratka majica ženska iz liocela rjava TAB0571
ViCOLO oversize kratka majica ženska iz liocela
73,99 €
Kratka majica Medicine ženska, rjava barva
Kratka majica Medicine
12,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Rotate kratka majica ženska bombažna rjava 1165051667
Rotate kratka majica ženska bombažna
109,90 €
-38%
Bombažna kratka majica Medicine ženska, rjava barva
Bombažna kratka majica Medicine
Trenutna cena:
7,90 €
Redna cena: 12,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 12,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Sisley ženski, rjava barva
Kratka majica Sisley
Trenutna cena:
11,99 €
Redna cena: 23,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 12,99 €
HUGO Blue kratka majica ženska bombažna z elastanom Easy Tee_B rjava 50523924
HUGO Blue kratka majica ženska bombažna z elastanom Easy Tee_B
39,90 €
-39%
Medicine pletena majica ženska rjava
Medicine pletena majica ženska
Trenutna cena:
22,90 €
Redna cena: 37,90 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 37,90 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Sisley ženska, rjava barva, 3TNHL108E
Kratka majica Sisley
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 23,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 19,99 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Marc O'Polo kratka majica ženska bombažna rjava 5000009995
Marc O'Polo kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 30,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 €
Medicine kratka majica ženska bombažna rjava
Medicine kratka majica ženska bombažna
15,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica The North Face Relaxed Easy ženska, rjava barva, NF0A8A6GAIA1
Kratka majica The North Face Relaxed Easy
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 19,99 €
-44%
Bombažna kratka majica Medicine ženska, rjava barva
Bombažna kratka majica Medicine
Trenutna cena:
9,90 €
Redna cena: 17,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 17,90 €
Medicine oversize kratka majica ženska bombažna rjava
Medicine oversize kratka majica ženska bombažna
24,90 €
-38%
Medicine kratka majica ženska bombažna rjava
Medicine kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
7,90 €
Redna cena: 12,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 12,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Kratka majica Medicine ženska, rjava barva
Kratka majica Medicine
19,90 €
adidas Originals Kratka majica ženska iz bombaža z elastanom rjava KC9017
adidas Originals Kratka majica ženska iz bombaža z elastanom
35,99 €
Medicine kratka majica ženska rjava
Medicine kratka majica ženska
15,90 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Marc O'Polo kratka majica ženska bombažna rjava 5000009998
Marc O'Polo kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Guess ženska, rjava barva, W5BI18 I3Z14
Bombažna kratka majica Guess
Trenutna cena:
26,90 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica United Colors of Benetton ženska, rjava barva, 3GA8E16A2
Bombažna kratka majica United Colors of Benetton
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 21,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,99 €
Odkrij Answear.LAB izdelke
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
18,90 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 19,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Polo Answear.LAB ženski, rjava barva
Polo Answear.LAB
42,99 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska z viskozo rjava
Answear.LAB kratka majica ženska z viskozo
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-27%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 28,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Body Answear.LAB ženski, rjava barva
Body Answear.LAB
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 15,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
10,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, rjava barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,90 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna rjava
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna
30,99 €
-37%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom rjava
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 42,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem rjava
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem
23,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem bela
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem
23,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, bež barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 28,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 28,90 €
-24%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB osnovna kratka majica ženska bombažna roza
Answear.LAB osnovna kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 32,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom bela
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom
44,99 €
-24%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna siva
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-21%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna bela
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Body Answear.LAB ženski, bež barva
Body Answear.LAB
Trenutna cena:
14,90 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 15,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, črna barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
10,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
-37%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom mornarsko modra
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 42,99 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB bordo barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
8,99 €
Redna cena: 29,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 10,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, črna barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 16,90 €
-37%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom rdeča
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna z elastanom
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 42,99 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 42,99 €
-21%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna črna
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem bela
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem
44,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, črna barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 35,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna siva
Answear.LAB kratka majica ženska bombažna
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 32,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, vijolična barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
13,99 €
Redna cena: 27,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Answear.LAB ženska, siva barva
Kratka majica Answear.LAB
Trenutna cena:
10,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem rdeča
Answear.LAB kratka majica ženska z bombažem
23,99 €