Preskoči na vsebino

Answear Club

Calvin Klein Jeans
5.0

Kapa Calvin Klein Jeans rjava barva, K50K512458

-50%EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 49,99 € -50%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,99 € -50%
Barva: rjava
Kapa Calvin Klein Jeans bež barva, K50K512458
Kapa Calvin Klein Jeans rjava barva, K50K512458
ONE
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Kapa Calvin Klein Jeans

Kapa iz kolekcije Calvin Klein Jeans. Model izdelan iz enobarvne pletenine.
- Model beanie.
- Prilagodljiva konstrukcija z rebrasto strukturo se popolnoma prilega glavi.
- Zlaganje na spodnjem delu dodatno ščiti pred ohlajanjem.
- Pletenina srednje debeline.
Podatki o izdelku
Koda izdelka
K50K512458
Barva
rjava
Znamka
Calvin Klein Jeans
ID izdelka
9BYH-CAM094_88M
Sestava
78 % Akril, 20 % Poliamid, 2 % Elastan
Podobni izdelki
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kapa Calvin Klein Jeans siva barva, K50K512460
Bombažna kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa z dodatkom volne Calvin Klein rjava barva, LV04D8058G
Kapa z dodatkom volne Calvin Klein
Trenutna cena:
24,90 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
-38%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa s primesjo volne Medicine moška, rjava barva
Kapa s primesjo volne Medicine
Trenutna cena:
7,90 €
Redna cena: 15,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 12,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa iz kašmirja Calvin Klein rjava barva, LV04D8013G
Kapa iz kašmirja Calvin Klein
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 79,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa Emporio Armani zelena barva, EM003750 AF19896
Volnena kapa Emporio Armani
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 107,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 72,99 €
-21%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa z volno Karl Lagerfeld rjava barva, A4M33063
Kapa z volno Karl Lagerfeld
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 92,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kapa Tommy Jeans rjava barva, AM0AM13673
Bombažna kapa Tommy Jeans
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 56,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa Calvin Klein rjava barva, LV04D8032G
Volnena kapa Calvin Klein
Trenutna cena:
20,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa G-Star rjava barva
Kapa G-Star
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa iz kašmirja Polo Ralph Lauren rjava barva, 710920660
Kapa iz kašmirja Polo Ralph Lauren
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 75,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein rjava barva, LV04D8052G
Kapa Calvin Klein
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,90 €
-25%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Buff Rutger oranžna barva, 129694
Kapa Buff Rutger
Trenutna cena:
14,99 €
Redna cena: 36,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 19,99 €
-37%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Medicine moška, rjava barva
Kapa Medicine
Trenutna cena:
4,90 €
Redna cena: 15,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 7,90 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa BOSS Orange Afox_R črna barva, 50522449
Volnena kapa BOSS Orange Afox_R
Trenutna cena:
34,90 €
Redna cena: 68,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,99 €
-15%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa BOSS Fati črna barva, 50495306
Volnena kapa BOSS Fati
Trenutna cena:
33,90 €
Redna cena: 58,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa Tommy Hilfiger rjava barva, AM0AM13590
Volnena kapa Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 69,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 36,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Moschino kapa moška z dodatkom volne rjava M5875 60808
Moschino kapa moška z dodatkom volne
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 80,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Champion rjava barva,
Kapa Champion
Trenutna cena:
9,99 €
Redna cena: 32,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 11,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa A.P.C. bonnet harry rjava barva, WVBDK.M25085
Volnena kapa A.P.C. bonnet harry
Trenutna cena:
44,49 €
Redna cena: 88,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Medicine rjava barva
Kapa Medicine
Trenutna cena:
7,90 €
Redna cena: 15,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 9,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa z volno Calvin Klein rjava barva, LV04D8065G
Kapa z volno Calvin Klein
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 24,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein rjava barva, LV04D8052G
Kapa Calvin Klein
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa G-Star rdeča barva, D16624-C754
Kapa G-Star
Trenutna cena:
17,99 €
Redna cena: 35,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Rip Curl siva barva
Kapa Rip Curl
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 31,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Volnena kapa Les Deux Wayne bež barva, 1000673
Volnena kapa Les Deux Wayne
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,99 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Karl Lagerfeld kapa s primesjo volne K/ESSENTIAL črna barva, A3M33159
Karl Lagerfeld kapa s primesjo volne K/ESSENTIAL
Trenutna cena:
48,99 €
Redna cena: 61,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 61,99 €
-38%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Medicine moška, mornarsko modra barva
Kapa Medicine
Trenutna cena:
7,90 €
Redna cena: 15,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 12,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa z dodatkom volne Armani Exchange rdeča barva, XM001551 AF13776
Kapa z dodatkom volne Armani Exchange
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 56,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
-19%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kapa HUGO Xevon_B zelena barva, 50551508
Bombažna kapa HUGO Xevon_B
Trenutna cena:
25,90 €
Redna cena: 48,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
Odkrij Calvin Klein Jeans izdelke
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kapa Calvin Klein Jeans siva barva, K50K512460
Bombažna kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein Jeans bež barva, K50K512142
Kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
19,95 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein Jeans zelena barva, K50K512452
Kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
19,95 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kapa Calvin Klein Jeans rdeča barva, K50K512460
Bombažna kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
27,49 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein Jeans siva barva, K50K512142
Kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
19,95 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein Jeans bež barva, K50K512458
Kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
24,99 €
Redna cena: 49,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein Jeans črna barva, K50K512451
Kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
19,95 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kapa Calvin Klein Jeans bež barva, K50K512455
Kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
24,95 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans oranžna barva
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 36,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans bela barva
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
21,99 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 22,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans bela barva, LV04G5036G
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
19,90 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans črna barva, LV04G5032G
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 29,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans rumena barva
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
20,90 €
Redna cena: 37,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans rumena barva, LV04G5032G
Bombažna bejzbolska kapa Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
17,99 €
Redna cena: 29,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 18,90 €