Preskoči na vsebino

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva

EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
28,90 €
Redna cena: 98,99 € -70%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,99 € -6%
Barva: zelena
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Jakna Answear.LAB

Jakna iz kolekcije Answear.LAB. Nepodložen model, izdelan iz ekološkega usnja, ki ga je enostavno čistiti in negovati.
- Ohlapen kroj za popolno svobodo gibanja.
- Priročno zapiranje na zadrgo omogoča enostavno oblačenje in slečenje.
- Imitacija žepa.
- Spodnji rob je zaključen z vrvicami s stoperji.
- Neizoliran model s podlogo.
- Dolžina rokavov (merjeno od ovratnika): 71 cm.
- Širina pod pazduhami: 62 cm.
- Dolžina: 50 cm.
- Dimenzije so podane za velikost: S.
Značilnosti izdelka
Polnilo
brez polnila
Kapuca
brez kapuce
Podloga
polna, sintetična
Podatki o izdelku
Koda izdelka
160662.tos
Barva
zelena
Znamka
Answear.LAB
Proizvajalec

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID izdelka
BMYH-KUD03S_77X
Sestava
60 % Poliuretan, 40 % Poliester
Podobni izdelki
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
39,90 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
-34%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
91,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Jakna Answear.LAB zelena barva
Jakna Answear.LAB
95,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
38,49 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjena biker jakna Answear.LAB zelena barva
Usnjena biker jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 219,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jeans jakna Answear.LAB zelena barva
Jeans jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
33,90 €
Redna cena: 68,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna jakna Answear.LAB zelena barva
Bombažna jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 61,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 61,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB prešita jakna ženska zelena
Answear.LAB prešita jakna ženska
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 52,99 €
-13%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Tommy Hilfiger zelena barva, WW0WW45620
Jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 259,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 138,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bomber jakna MM6 Maison Margiela zelena barva, S52AM0315.M35257
Bomber jakna MM6 Maison Margiela
Trenutna cena:
494,90 €
Redna cena: 989,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 989,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Pepe Jeans CHARLIE ženska, zelena barva, PL402463
Jakna Pepe Jeans CHARLIE
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 179,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Calvin Klein Jeans prešita jakna ženska zelena LV047G509G
Calvin Klein Jeans prešita jakna ženska
199,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
The North Face treking jakna ženska Woven zelena NF0A8ER2JV41
The North Face treking jakna ženska Woven
Trenutna cena:
109,90 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 116,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Samsoe Samsoe Jakna
Samsoe Samsoe Jakna
Trenutna cena:
174,90 €
Redna cena: 349,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 349,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Weekend Max Mara DOREMA zelena barva, 2525086061600
Jakna Weekend Max Mara DOREMA
Trenutna cena:
249,90 €
Redna cena: 489,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 259,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Marc O'Polo zelena
Marc O'Polo
Trenutna cena:
149,90 €
Redna cena: 229,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 159,90 €
Bombažna jakna iz jeansa Medicine zelena barva
Bombažna jakna iz jeansa Medicine
89,90 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Karl Lagerfeld K QUILT zelena barva, B1W15041
Jakna Karl Lagerfeld K QUILT
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 218,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna za vadbo The North Face MOUNTAIN ATHLETICS zelena barva, NF0A8E32MKO1
Jakna za vadbo The North Face MOUNTAIN ATHLETICS
Trenutna cena:
93,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 100,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jeans jakna AERON ANITA ženska, zelena barva, AW24RSSH152451
Jeans jakna AERON ANITA
Trenutna cena:
118,90 €
Redna cena: 359,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Marc O'Polo zelena barva, 506008070301
Jakna Marc O'Polo
Trenutna cena:
114,90 €
Redna cena: 229,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 229,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Tommy Jeans zelena barva, DN0DN00097
Jakna Tommy Jeans
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 259,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
-19%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjena jakna Gestuz zelena barva, 10910734
Usnjena jakna Gestuz
Trenutna cena:
339,90 €
Redna cena: 579,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 419,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Dvostranska puhovka Colmar zelena barva, 2288E.2YN
Dvostranska puhovka Colmar
Trenutna cena:
319,90 €
Redna cena: 539,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 359,90 €
-32%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bomber jakna Tommy Jeans zelena barva, DW0DW22046
Bomber jakna Tommy Jeans
Trenutna cena:
87,99 €
Redna cena: 179,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna MM by Max Mara zelena barva, 2516911018600
Jakna MM by Max Mara
Trenutna cena:
148,90 €
Redna cena: 319,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 159,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna adidas by Stella McCartney zelena barva, JX6787
Jakna adidas by Stella McCartney
Trenutna cena:
339,90 €
Redna cena: 549,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 369,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Barbour Laoise zelena barva, LQU1889
Jakna Barbour Laoise
Trenutna cena:
219,90 €
Redna cena: 299,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 239,90 €
Odkrij Answear.LAB izdelke
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
39,90 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jeans jakna Answear.LAB zelena barva
Jeans jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
33,90 €
Redna cena: 68,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
-34%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
91,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Usnjena biker jakna Answear.LAB zelena barva
Usnjena biker jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
139,90 €
Redna cena: 219,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 149,90 €
Special collection
Usnjena jakna Answear.LAB zelena barva
Usnjena jakna Answear.LAB
229,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
38,49 €
Redna cena: 76,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Jakna Answear.LAB zelena barva
Jakna Answear.LAB
95,90 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna jakna Answear.LAB zelena barva
Bombažna jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 61,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 61,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Answear.LAB prešita jakna ženska zelena
Answear.LAB prešita jakna ženska
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 83,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 52,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, zelena barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB bež barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 99,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
Special collection
Answear.LAB prehodna jakna ženska usnjena črna
Answear.LAB prehodna jakna ženska usnjena
309,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, črna barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
41,90 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
-14%
Special collection
Answear.LAB jakna ženska denim bela
Answear.LAB jakna ženska denim
Trenutna cena:
102,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Biker jakna Answear.LAB siva barva
Biker jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 66,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, bež barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Jakna Answear.LAB rjava barva
Jakna Answear.LAB
99,99 €
-30 %* s kodo: SUMMER
Jakna Answear.LAB rjava barva
Jakna Answear.LAB
87,90 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB črna barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 52,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 30,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna jakna Answear.LAB bež barva
Bombažna jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
25,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska, siva barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
29,99 €
Redna cena: 59,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 59,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB bež barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
28,99 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 32,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB ženska
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
25,90 €
Redna cena: 91,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB rjava barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
27,49 €
Redna cena: 54,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Pončo Answear.LAB rjava barva
Pončo Answear.LAB
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 78,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 57,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB rjava barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
61,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 65,99 €
Special collection
Usnjena biker jakna Answear.LAB črna barva
Usnjena biker jakna Answear.LAB
219,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Jakna Answear.LAB rjava barva
Jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 66,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,90 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Answear.LAB oversize jakna ženska rjava
Answear.LAB oversize jakna ženska
83,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Srajčna jakna Answear.LAB bela barva
Srajčna jakna Answear.LAB
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 47,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 47,90 €