Preskoči na vsebino

Answear Club

Armani Exchange
5.0

Armani Exchange hlače

EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Trenutna cena:
57,99 €
Redna cena: 119,90 € -51%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 62,99 € -7%
Barva: siva
Armani Exchange hlače
Armani Exchange hlače
Armani Exchange hlače
Armani Exchange hlače
Izberi velikost
SUMMER SALE!

SUMMER SALE! *Dodatnih -5% s kodo: SUMMER pri naročilu min. 89 €. Višji popusti v aplikaciji!

SUMMER SALE!
Aplikacija
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Armani Exchange hlače

Hlače iz kolekcije Armani Exchange. Model izdelan iz tanke, elastične pletenine.
- Elastični trak v pasu.
- Vrvice v pasu.
- Z žepi.
- Hlačnice zaključene s patentom.
- Model s potiskom.
- Širina v pasu: 36 cm.
- Širina v bedrih: 42 cm.
- Višina pasu: 29 cm.
- Širina hlačnice spodaj: 12 cm.
- Širina hlačnice: 26 cm.
- Dolžina: 98 cm.
- Dimenzije so podane za velikost: S.
Značilnosti izdelka
Zapenjanje
brez zapenjanja
Elastičnost
elastičen
Podatki o izdelku
Koda izdelka
8NYPCX.YJ68Z
Barva
siva
Znamka
Armani Exchange
Proizvajalec

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID izdelka
9B84-SPD01P_90X
Sestava

100 % Bombaž
Kroj
Pasu:
srednje visok
Vrsta hlačnic:
s patentnim robom, zožane
Kroj:
regular fit
Mere
Manekenka je visoka 176 cm in nosi S
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.

Velikosti na etiketah se lahko razlikujejo od naročenih zaradi uporabljenega preračuna. Izvirna velikostna oznaka izdelkov te blagovne znamke temelji na velikostnem sistemu proizvajalca. Za večjo gotovost priporočamo, da preverite tabelo velikosti.

Podobni izdelki
Velur spodnji del trenirke Guess Originals
Trenutna cena:
65,99 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 72,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke United Colors of Benetton x Stranger Things ženski, siva barva, 33NVDF01G
Bombažen spodnji del trenirke United Colors of Benetton x Stranger Things
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Emporio Armani Underwear ženski, siva barva, EW002053 AF15356
Spodnji del trenirke Emporio Armani Underwear
Trenutna cena:
64,90 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 129,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Dkny ženski, siva barva, DP5P3601
Spodnji del trenirke Dkny
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 71,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 37,90 €
-41%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke siva barva, LVGWS5P608
Spodnji del trenirke
Trenutna cena:
55,99 €
Redna cena: 95,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 95,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Patrizia Pepe ženski, siva barva, 8P0784 J391
Spodnji del trenirke Patrizia Pepe
Trenutna cena:
159,90 €
Redna cena: 249,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 169,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Karl Lagerfeld ženski, siva barva, A4W44018
Spodnji del trenirke Karl Lagerfeld
Trenutna cena:
87,90 €
Redna cena: 168,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 93,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke New Balance French Terry Crew siva barva, WP41500AHH
Spodnji del trenirke New Balance French Terry Crew
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 46,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl trenirka ženska bombažna SURF SIDE siva klasičen pas 063WPA
Rip Curl trenirka ženska bombažna SURF SIDE
Trenutna cena:
57,99 €
Redna cena: 68,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 60,99 €
-31%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke P.E Nation Adventure ženski, siva barva, 261P121
Bombažen spodnji del trenirke P.E Nation Adventure
Trenutna cena:
73,99 €
Redna cena: 107,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 107,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Guess Jeans trenirka ženska z bombažem siva W4YB33 KC811
Guess Jeans trenirka ženska z bombažem
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 68,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 53,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Calvin Klein Jeans trenirka ženska bombažna siva LV047F206G
Calvin Klein Jeans trenirka ženska bombažna
Trenutna cena:
62,99 €
Redna cena: 97,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Polo Ralph Lauren trenirka ženski z bombažem siva 211971694
Polo Ralph Lauren trenirka ženski z bombažem
Trenutna cena:
109,90 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-16%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Tommy Hilfiger ženski, siva barva, WW0WW47876
Spodnji del trenirke Tommy Hilfiger
Trenutna cena:
73,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hlače adidas Originals 3-Stripes ženske, siva barva, JC8139
Hlače adidas Originals 3-Stripes
Trenutna cena:
52,99 €
Redna cena: 79,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 53,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Calvin Klein Jeans ženski, siva barva, LV047B240G
Spodnji del trenirke Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 89,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 51,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Casall siva barva
Spodnji del trenirke Casall
Trenutna cena:
59,90 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-25%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Polo Ralph Lauren trenirka ženska z bombažem siva klasičen pas 211977959
Polo Ralph Lauren trenirka ženska z bombažem
Trenutna cena:
129,90 €
Redna cena: 174,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 174,90 €
-39%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Pinko trenirka ženska siv klasičen pas 106852 A3BC
Pinko trenirka ženska
Trenutna cena:
189,90 €
Redna cena: 315,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 315,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Tommy Hilfiger trenirka ženska z bombažem siva klasičen pas UW0UW06180
Tommy Hilfiger trenirka ženska z bombažem
Trenutna cena:
41,99 €
Redna cena: 69,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
American Vintage trenirka ženska bombažna z elastanom siva klasičen pas ATU05B
American Vintage trenirka ženska bombažna z elastanom
109,90 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke MM by Max Mara ženski, siva barva, 2516781107600
Spodnji del trenirke MM by Max Mara
Trenutna cena:
119,90 €
Redna cena: 219,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 139,90 €
-17%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hlače Calvin Klein ženske, siva barva, K20K207947
Hlače Calvin Klein
Trenutna cena:
98,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke HUGO Nelfinia siva barva, 50522417
Bombažen spodnji del trenirke HUGO Nelfinia
Trenutna cena:
88,99 €
Redna cena: 118,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 98,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke EA7 Emporio Armani siva barva, AF12643.7W000446
Spodnji del trenirke EA7 Emporio Armani
Trenutna cena:
98,99 €
Redna cena: 159,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 102,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Burton ženski, siva barva
Spodnji del trenirke Burton
Trenutna cena:
46,49 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 92,99 €
-19%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Calvin Klein Jeans trenirka ženska z bombažem siva klasičen pas LV047B235G
Calvin Klein Jeans trenirka ženska z bombažem
Trenutna cena:
53,99 €
Redna cena: 89,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,99 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Calvin Klein Performance ženski, siva barva, LVGWF5P627
Spodnji del trenirke Calvin Klein Performance
Trenutna cena:
44,95 €
Redna cena: 89,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 89,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Answear.LAB siva barva
Spodnji del trenirke Answear.LAB
Trenutna cena:
33,99 €
Redna cena: 91,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 35,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Guess NAT ženski, siva barva, V6RB17 K9V31
Spodnji del trenirke Guess NAT
Trenutna cena:
50,99 €
Redna cena: 79,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 55,99 €
Odkrij Armani Exchange izdelke
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska bež srednji pas XW000828 AF13397
Armani Exchange trenirka ženska
Trenutna cena:
82,99 €
Redna cena: 118,90 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 118,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW001802 AF24312
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
93,99 €
Redna cena: 130,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 105,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange bež barva, XW000497 AF12739
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
57,90 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 60,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW000997 AF16111
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 84,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, roza barva, XW001848 AF18853
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
80,99 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 89,99 €
-25%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska bež srednji pas XW000828 AF13397
Armani Exchange trenirka ženska
Trenutna cena:
62,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 84,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska modra srednji pas XW000828 AF13397
Armani Exchange trenirka ženska
Trenutna cena:
82,99 €
Redna cena: 118,90 €
Najnižja cena od začetka prodaje: 118,90 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska bombažna bež klasičen pas XW001733 AF18990
Armani Exchange trenirka ženska bombažna
Trenutna cena:
91,99 €
Redna cena: 130,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 130,90 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska črna klasičen pas XW002043 AF21290
Armani Exchange trenirka ženska
Trenutna cena:
91,99 €
Redna cena: 130,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 130,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, bež barva, XW000158 AF11852
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
66,90 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 72,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW000837 AF13397
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
76,99 €
Redna cena: 102,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 85,99 €
-15%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hlače Armani Exchange črna barva, XW000750 AF14284
Hlače Armani Exchange
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 79,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hlače Armani Exchange bež barva, XW000750 AF14284
Hlače Armani Exchange
Trenutna cena:
72,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 84,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange bež barva, XW000824 AF10818
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
60,99 €
Redna cena: 119,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW001454 AF10830
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
80,99 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 87,90 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW000837 AF13397
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
82,90 €
Redna cena: 118,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 118,90 €
-17%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, bež barva, 8NYPLG YJE5Z
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
59,99 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 72,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW001830 AF10818
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
102,99 €
Redna cena: 141,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, bež barva, XW001830 AF10818
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
102,99 €
Redna cena: 141,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 119,90 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, roza barva, XW000837 AF13397
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
82,99 €
Redna cena: 118,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 118,90 €
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange oranžna barva
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
74,00 €
Redna cena: 148,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 148,90 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange ženske, bež barva, XW000808 AF16192
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 149,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 78,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Hlače Armani Exchange ženski, vijolična barva
Hlače Armani Exchange
Trenutna cena:
57,99 €
Redna cena: 88,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 60,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, bež barva, XW000162 AF11851
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
62,90 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 66,99 €
-30%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, črna barva, XW001454 AF10830
Bombažen spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
76,90 €
Redna cena: 109,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 109,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange hlače
Armani Exchange hlače
Trenutna cena:
60,99 €
Redna cena: 98,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 64,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange hlače
Armani Exchange hlače
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 98,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 76,99 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska bombažna zelena klasičen pas XW001733 AF18990
Armani Exchange trenirka ženska bombažna
Trenutna cena:
91,99 €
Redna cena: 130,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 130,90 €
-29%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange trenirka ženska bež klasičen pas
Armani Exchange trenirka ženska
Trenutna cena:
91,99 €
Redna cena: 130,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 130,90 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Spodnji del trenirke Armani Exchange ženski, zelena barva, XW000089 AF10172
Spodnji del trenirke Armani Exchange
Trenutna cena:
69,99 €
Redna cena: 129,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 77,90 €