Preskoči na vsebino

Answear Club

Pajaci deklice Konges Sløjd

Število izbranih izdelkov: 15
Konges Sløjd

Konges Sløjd je edinstvena danska blagovna znamka, ustvarjena z mislijo na otroke in njihovo vsakodnevno veselje. Znamka je znana po svojih ustvarjalnih projektih, njeno poslanstvo pa je ustvarjati premišljene in kakovostne izdelke.

blagovna znamka Konges Sløjd
Od popularnih
Tip izdelka
Velikost proizvajalca
Barva
Cena
Vrsta ponudbe
Material
Vrsta materiala
Vzorec
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Body za dojenčka Konges Sløjd CHLEO ROMPER GOTS KS104731
Body za dojenčka Konges Sløjd CHLEO ROMPER GOTS
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Konges Sløjd romper otroški bombažni z elastanom CHLEO FRILL ROMPER GOTS bež KS105313
Konges Sløjd romper otroški bombažni z elastanom CHLEO FRILL ROMPER GOTS
39,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Konges Sløjd otroški bombažen romper ALLIE SAILOR ROMPER GOTS bel KS105254
Konges Sløjd otroški bombažen romper ALLIE SAILOR ROMPER GOTS
49,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen pajac za dojenčka Konges Sløjd MINNIE ONESIE GOTS KS105005
Bombažen pajac za dojenčka Konges Sløjd MINNIE ONESIE GOTS
Trenutna cena:
38,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 42,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Bombažen body za dojenčka Konges Sløjd
Bombažen body za dojenčka Konges Sløjd
37,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Otroški bombažni romper Konges Sløjd
Otroški bombažni romper Konges Sløjd
61,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Pajac za dojenčka Konges Sløjd BASIC NEWBORN ONESIE GOTS KS104675
Pajac za dojenčka Konges Sløjd BASIC NEWBORN ONESIE GOTS
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Pajac za dojenčka Konges Sløjd BASIC NEWBORN ONESIE GOTS KS104675
Pajac za dojenčka Konges Sløjd BASIC NEWBORN ONESIE GOTS
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
-19%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen pajac za dojenčka Konges Sløjd MINNIE ONESIE GOTS KS105005
Bombažen pajac za dojenčka Konges Sløjd MINNIE ONESIE GOTS
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Bombažen body za dojenčka Konges Sløjd
Bombažen body za dojenčka Konges Sløjd
37,99 €
-15 %* s kodo: SUMMER
Otroški bombažni romper Konges Sløjd
Otroški bombažni romper Konges Sløjd
61,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Gift Box
Otroški pajacek in plišasta igrača Konges Sløjd COTY PICOT GIFT SET GOTS KS103766
Otroški pajacek in plišasta igrača Konges Sløjd COTY PICOT GIFT SET GOTS
Trenutna cena:
46,99 €
Redna cena: 69,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Body za dojenčka Konges Sløjd VENOLA ROMPER GRS KS102137
Body za dojenčka Konges Sløjd VENOLA ROMPER GRS
Trenutna cena:
19,99 €
Redna cena: 39,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
Preverite tudi: