Preskoči na vsebino

Answear Club

Trendovske superge ženske BOSS Orange

Število izbranih izdelkov: 6
BOSS Orange

Hugo Boss je ena od tistih blagovnih znamk, ki jih ni treba predstavljati. Po vsem svetu je znana po vrhunski kakovosti in popolnem dizajnu. Answear.si ima v svoji ponudbi linijo Boss Orange, ki je bila ustvarjena leta 1999 in je bila prvotno namenjena le moškim. Danes ponuja tudi ženska oblačila, dodatke in dišave.

blagovna znamka BOSS Orange
-20 %* s kodo: BTS
BOSS Orange Levon superge ženske rjave 50569298.242
BOSS Orange
Levon superge ženske
128,90 €
BOSS Orange
Marleny superge ženski
Trenutna cena:
93,99 €
Redna cena: 169,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 100,99 €
-20 %* s kodo: BTS
BOSS Orange Levon superge ženske črne 50569298.001
BOSS Orange
Levon superge ženske
128,90 €
EXTRA -5 %* s kodo: BTS
BOSS Orange Superge BOSS Orange Everlynn ženske, bela barva, 50563441.100
BOSS Orange
Superge BOSS Orange Everlynn
Trenutna cena:
79,99 €
Redna cena: 139,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 84,99 €
EXTRA -5 %* s kodo: BTS
BOSS Orange Superge BOSS Orange Levon bež barva, 50563440.222
BOSS Orange
Superge BOSS Orange Levon
Trenutna cena:
79,99 €
Redna cena: 128,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 84,99 €
EXTRA -5 %* s kodo: BTS
BOSS Orange Superge BOSS Orange Everlynn ženske, bela barva, 50563385.160
BOSS Orange
Superge BOSS Orange Everlynn
Trenutna cena:
84,99 €
Redna cena: 138,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 88,99 €