Preskoči na vsebino

Answear Club

MM6 Maison Margiela

MM6 Maison Margiela top moški črn MJD350020

107,99 €
Barva: črna
MM6 Maison Margiela top moški bel MJD350020
MM6 Maison Margiela top moški črn MJD350020
Izberi velikost
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Črn top MM6 Maison Margiela – minimalističen slog in udobje nošenja

Top MM6 Maison Margiela je moški top, ki ga odlikujeta oprijet kroj in elastičen material. Izdelan iz mehkega bombaža, zagotavlja svobodo gibanja in je primeren za vsakdanje kombinacije. Njegov minimalističen dizajn ga naredi univerzalno osnovo za številne kombinacije.

Kaj odlikuje moški bombažni top MM6 Maison Margiela?

  • Kroj slim fit – poudarja postavo in nudi sodoben videz
  • Kroj brez rokavov – zagotavlja svobodo gibanja, primeren za aktivnosti v toplejših dneh
  • Mehka bombaž – prijeten na otip, omogoča koži dihanje, kar prispeva k udobju
  • Elastičen material – se prilagaja telesu, ne omejuje gibanja med nošenjem
  • Casual slog – ustreza vsakdanjim kombinacijam, ustvarja skladen in sproščen videz
  • Okrogel izrez – klasičen element, ki se lepo prilega vratu
Značilnosti izdelka
Elastičnost
elastičen
Podatki o izdelku
Koda izdelka
MJD350020
Barva proizvajalca
BLACK
Barva
črna
Znamka
MM6 Maison Margiela
ID izdelka
PPY2-TSM22L_99X
Material
Celoten izdelek:
88% Bombaž, 12% Elastan
Kroj
Izrez:
okrogel
Kroj:
slim fit
Mere
Dimenzije navedene za velikost:
L
Dolžina:
72 cm
Širina pod pazduhami:
46 cm
Model je visok 187 cm in nosi velikost L
Standardna velikost
Priporočamo, da izbereš velikost, ki jo običajno nosiš.
Podobni izdelki
-50%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Calvin Klein Jeans črna barva, J30J327283
Bombažna kratka majica Calvin Klein Jeans
Trenutna cena:
14,95 €
Redna cena: 29,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 29,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Guess moški, črna barva
Kratka majica Guess
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 27,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 20,99 €
-14%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Guess Jeans črna barva, M6GPB2 K8FQ4
Bombažna kratka majica Guess Jeans
Trenutna cena:
22,99 €
Redna cena: 34,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 26,99 €
G-Star majica brez rokavov moška bombažna Loose gr črna D29347-E385
G-Star majica brez rokavov moška bombažna Loose gr
44,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Armani Exchange črna barva, XM001794 AF19963
Bombažna kratka majica Armani Exchange
Trenutna cena:
44,99 €
Redna cena: 60,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 48,99 €
-12%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Levi's GRAPHIC ROWER TANK črna barva, A7642
Bombažna kratka majica Levi's GRAPHIC ROWER TANK
Trenutna cena:
13,99 €
Redna cena: 25,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 15,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Karl Lagerfeld Jeans top moški bombažen črn B2M17050
Karl Lagerfeld Jeans top moški bombažen
Trenutna cena:
38,99 €
Redna cena: 48,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 40,99 €
-11%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Marc O'Polo top moški bombažni z elastanom črn 5000010252
Marc O'Polo top moški bombažni z elastanom
Trenutna cena:
15,99 €
Redna cena: 25,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 17,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Resteröds ORIGINAL ribtank GOTS 2-pack črna barva, 7027.1
Bombažna kratka majica Resteröds ORIGINAL ribtank GOTS 2-pack
Trenutna cena:
26,99 €
Redna cena: 40,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 27,99 €
-26%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Diesel T-LIFTY-IOD črna barva, A21742.0JMBA
Kratka majica Diesel T-LIFTY-IOD
Trenutna cena:
67,99 €
Redna cena: 92,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 92,99 €
-35%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Hugo Blue črna barva, 50534750
Bombažna kratka majica Hugo Blue
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 59,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 53,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
United Colors of Benetton T-shirt
United Colors of Benetton T-shirt
Trenutna cena:
11,99 €
Redna cena: 15,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 12,90 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Hugo Blue črna barva, 50536121
Bombažna kratka majica Hugo Blue
Trenutna cena:
29,90 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 49,90 €
-13%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Športna kratka majica Viking Easy Dry Singlet črna barva
Športna kratka majica Viking Easy Dry Singlet
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 21,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Gift Box
BOSS top moški bombažen TankTop3P RibClassic paket 3 kosov črn 50542132
BOSS top moški bombažen TankTop3P RibClassic paket 3 kosov
Trenutna cena:
39,99 €
Redna cena: 49,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 41,99 €
-40%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica DC Starz moška, črna barva, ADYKT03228
Kratka majica DC Starz
Trenutna cena:
18,99 €
Redna cena: 61,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 31,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen top AllSaints EDWARDS VEST bela barva, M008JB
Bombažen top AllSaints EDWARDS VEST
Trenutna cena:
35,99 €
Redna cena: 44,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 39,90 €
-18%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Rip Curl top moški bombažen MEDINA INNER črn 0Y3MTE
Rip Curl top moški bombažen MEDINA INNER
Trenutna cena:
17,99 €
Redna cena: 21,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 21,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
POC top moški Essential Layer Vest črn 58221
POC top moški Essential Layer Vest
Trenutna cena:
51,99 €
Redna cena: 61,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 53,99 €
Medicine majica brez rokavov moška bombažna črna
Medicine majica brez rokavov moška bombažna
12,90 €
-15 %* s kodo: SUMMER
AllSaints top moški bombažen COVE črn M016JE
AllSaints top moški bombažen COVE
56,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
adidas Performance t-shirt
adidas Performance t-shirt
Trenutna cena:
16,99 €
Redna cena: 29,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 17,99 €
-10%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Armani Exchange top moški bombažen črn XM002640 AF10364
Armani Exchange top moški bombažen
Trenutna cena:
49,99 €
Redna cena: 68,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 55,99 €
-25 %* s kodo: SUMMER
Kratka majica za tek adidas Performance adi365 črna barva, JZ6544
Kratka majica za tek adidas Performance adi365
30,99 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica HUGO 2-pack TANK TOP TWIN PACK moška, črna barva, 50469778
Kratka majica HUGO 2-pack TANK TOP TWIN PACK
Trenutna cena:
30,99 €
Redna cena: 44,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 33,99 €
Kratka majica za tek Asics Core črna barva, 2011D223
Kratka majica za tek Asics Core
25,99 €
-20%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica Diesel moški, črna barva
Bombažna kratka majica Diesel
Trenutna cena:
43,90 €
Redna cena: 54,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 54,90 €
-26%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica Calvin Klein Underwear 3-pack črna barva, LV00NB4184
Kratka majica Calvin Klein Underwear 3-pack
Trenutna cena:
32,99 €
Redna cena: 44,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,90 €
-22%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Kratka majica 47 brand MLB New York Yankees črna barva, BB017PMAREX657554JK
Kratka majica 47 brand MLB New York Yankees
Trenutna cena:
34,99 €
Redna cena: 44,99 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 44,99 €
-36%
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažen top AllSaints KENDRICK VEST črna barva, M005JA
Bombažen top AllSaints KENDRICK VEST
Trenutna cena:
27,90 €
Redna cena: 43,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 43,90 €
Odkrij MM6 Maison Margiela izdelke
MM6 Maison Margiela top moški bel MJD350020
MM6 Maison Margiela top moški
107,99 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, črna barva, SH2GC0031.M20048.900
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
269,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna bež SH0GC0064.M20177
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
399,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, roza barva, SH0GC0071.M20170
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
199,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna z elastanom črna MJM4A0030
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna z elastanom
119,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna siva SH0GC0064.M20177
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
399,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Majica z dolgimi rokavi MM6 Maison Margiela x Salomon črna barva, SH0GC0052.M20101
Majica z dolgimi rokavi MM6 Maison Margiela x Salomon
Trenutna cena:
189,90 €
Redna cena: 289,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 199,90 €
MM6 Maison Margiela polo majica moška bombažna črna SH2GL0011.M20108
MM6 Maison Margiela polo majica moška bombažna
289,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška z bombažem bela MJM200020
MM6 Maison Margiela kratka majica moška z bombažem
119,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, črna barva, SH0GC0068.M20050
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
289,90 €
Bombažna majica z dolgimi rokavi MM6 Maison Margiela črna barva, SH0NH0023.M20170.900
Bombažna majica z dolgimi rokavi MM6 Maison Margiela
289,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna črna SH2GC0038.M20048
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
269,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, bela barva, SH0GC0068.M20050
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
289,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna črna SH0GC0067.M20048
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
349,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, siva barva, SH0GC0071.M20170
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
199,90 €
Volnen longsleeve MM6 Maison Margiela črna barva, SH2GL0004.M20123.899
Volnen longsleeve MM6 Maison Margiela
399,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška z bombažem črna MJM200020
MM6 Maison Margiela kratka majica moška z bombažem
119,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, bela barva, SH0GC0069.S24311
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
249,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, črna barva, SH0GC0069.S24311
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
249,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna z elastanom bela MJM4A0030
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna z elastanom
119,90 €
MM6 Maison Margiela polo majica moška bombažna bela SH2GL0011.M20108
MM6 Maison Margiela polo majica moška bombažna
289,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, rjava barva, SH0GC0053.M20050.143
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
Trenutna cena:
229,90 €
Redna cena: 359,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 251,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna bela SH0GC0070.M20170
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
289,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna črna SH0GC0070.M20170
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
289,90 €
Majica z dolgimi rokavi MM6 Maison Margiela x Salomon črna barva, SH0NH0020.M20139.899
Majica z dolgimi rokavi MM6 Maison Margiela x Salomon
289,90 €
EXTRA -5 %* s kodo SUMMER
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, bela barva, SH2GC0029.M20048.100
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
Trenutna cena:
229,90 €
Redna cena: 359,90 €
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 251,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna črna SH2GC0039.M20048
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
349,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna bela SH2GC0038.M20048
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
269,90 €
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna bela SH0GC0067.M20048
MM6 Maison Margiela kratka majica moška bombažna
349,90 €
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela moška, bela barva, SH0GC0032.M20170
Bombažna kratka majica MM6 Maison Margiela
199,90 €