Preskoči na vsebino

Answear Club

logo answear

Knjiga White Shoes by Nona Faustine, English

Trenutna cena:
54.90 €
Redna cena: 70.99 € -22%
Najnižja cena za obdobje 30 dni pred znižanjem: 57.99 € -5%
Barva: pisana
ONE
BREZPLAČNA DOSTAVA od 80 €
Dostava v 3 dneh
VRAČILA IN REKLAMACIJA
Vračilo v 30 dneh

Knjiga White Shoes by Nona Faustine, English

Fotoalbum iz kolekcije home & lifestyle. Zbirka avtoportretov, posnetih na območju New Yorka v času človeške zgodovine, ko je bila trgovina s sužnji vsakdanji pojav.
- Nona Faustine je svojo podobo ovekovečila na dražbah sužnjev, pokopališčih, kmetijah lastnikov sužnjev in obalnih lokacijah, kjer so pristajale ladje s sužnji, pogosto gola s parom belih čevljev z visoko peto.
- Trdna prevleka.
- Država izdaje: Velika Britanija.
- Založnik: Mack.
- Leto izdaje: 2021.
- Število strani: 72.
- Dimenzije: 30 x 29 cm.
Podatki o izdelku
Koda izdelka
MA1018
Barva
pisana
Znamka
Inne
ID izdelka
99KK-AKU4WU_MLC
Podobni izdelki
Odkrij Inne izdelke
Album home & lifestyle Insta Grammar Graphic by Irene Schampaert
21.99 €
Knjiga home & lifestyle Banksy Graffitied Walls and Wasn't Sorry. by Fausto Gilberti, English
16.99 €
Fotografska knjiga home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English
64.99 €
Knjiga home & lifestyle A World of Yoga by Leo Lourdes, English
76.99 €
-5 %* s kodo: AD26
Knjiga Louis Vuitton: A Passion for Creation, Valerie Steele, English